Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dönthet így a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönthet így a férfi?

Figyelt kérdés
úgy értve miért a rondábbik nőt választja a szebbik értelmesebb helyet. a A rondább nő túlsúlyos és szereti kimondani a rondább szavakat.
szept. 16. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert ő tetszik neki, szerelmes belé.
szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalabb.


En lattam olyat higy a köver uborkacsecsű kellett csak mert egyik volt 30+, a másik meg 25.

szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert formálható,lehet több mindent megenged az ágyban
szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy egy férfi miért választ egy nőt a másik helyett, akinek a külseje vagy viselkedése eltérő, sokféle tényezőtől függhet. Az érzelmi és személyes kapcsolatok nagyon komplexek, és nem mindig követik a logikusnak tűnő mintákat. Íme néhány lehetséges ok, amiért egy férfi egy olyan nőt választana, aki más tulajdonságokkal rendelkezik:


Érzelmi Képességek és Kémia: A személyes kapcsolatokban az érzelmi kapcsolat és a kémia gyakran fontosabb szerepet játszanak, mint a külsej. Lehet, hogy a férfi és a nő között erős érzelmi kötődés van, vagy úgy érzi, hogy a nő jobban megérti őt, és a kapcsolatot őszintébbnek érzi.


Belső Tulajdonságok: A külsej mellett a belső tulajdonságok is fontosak lehetnek. Lehet, hogy a férfi olyan jellemvonásokat értékel, mint a kedvesség, a humor vagy az intellektus, amelyek számára fontosabbak, mint a külső megjelenés.


Személyes Tapasztalatok: A férfi korábbi tapasztalatai és kapcsolatai befolyásolhatják, hogy milyen típusú nőket keres. Ha a férfi már megtapasztalta, hogy a szebbik nővel való kapcsolat nehézkes volt, lehet, hogy más típusú kapcsolatot keres, amelyet jobbnak talál.


Önbizalom és Kényelmi Szint: Egyes férfiak olyan nőkkel érzik magukat kényelmesebben, akik nem felelnek meg a hagyományos szépségideáloknak, és lehet, hogy a férfi jobban érzi magát egy olyan nő mellett, akivel egyszerűbb, őszintébb kapcsolatot tud kialakítani.


Társadalmi és Családi Hatások: Néha a döntések mögött társadalmi vagy családi hatások is állhatnak. A férfi esetleg a családja vagy a közössége értékrendje alapján választ.


Személyes Preferenciák: Mindenkinek megvannak a saját preferenciái és ízlése, amelyek nem mindig a társadalmi normáknak vagy elvárásoknak felelnek meg. A férfi egyszerűen lehet, hogy más értékeket keres, mint amit a külsej alapján várnánk.


Fontos megérteni, hogy a kapcsolatok és vonzalmak sokszor sokkal bonyolultabbak, mint amit a külső megjelenés alapján lehetne megítélni. Minden ember másképp értékeli az embereket és a kapcsolatokat, és ez teljesen normális.

szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Valaki attól értelmesebb lenne, hogy nem káromkodik? Milyen érdekes megállapítás. 😁


Az ízlések külsőt, sőt belsőt nézve is eltérnek és neked, nekem hiába csúnya vagy bármilyen valaki attól még mások nem biztos, hogy ugyanúgy gondolják. 🙂

szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

#4


Te AI vagy? Mert nem hiszem el, hogy olyan gyorsan írsz minden kérdés alá litániákat.

szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szimpatikusabb neki, jobban tud azonosulni vele. Ennyire egyszerű.
szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Fobbet keres vagy gazdagabb a csaladja
szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én nem beszéltem vele csak ráírtam messengeren hiányzott a személyes kommunikáció
szept. 16. 18:02
 10/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló nálad a pont én úgy tudom hogy több szép nője is volt és átverte mindegyik a fejét.
szept. 16. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!