Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam lejjebb az igényeimet? 40F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam lejjebb az igényeimet? 40F

Figyelt kérdés

Lenne itt nem olyan messze egy tanár nő, aki ugyan közel sem felel meg minden igényemnek, de lehet adok neki egy esélyt. Egy előző kérdésemnél megfogalmaztam az igényeimet:


- 26 évesnél nem idősebb ❌

- IQ > 115 ✅

- Tetoválás nincs ✅

- Nem dohányzik ❌

- Magasság 167 és 175 cm között ❌

- Mell: eredeti C-D-E-F kosár, ha nem töltötte még be a 20-at, akkor B kosár is elfogadott. ✅

- BMI 17 és 25 között ✅

- Hang: szoprán ❌


Van egy exe, egy szőke hajú csávó akivel több évig voltak együtt, szerintem több mint 5, de ez már rég volt, az anyukája mondta, hogy átjár hozzájuk **rogatni a lányát, meg hogy villanyszerelő, ebben nem vagyok 100%-ig biztos, de azt hiszem, hogy érettségije sem volt és nem is nézett ki valami jól, de ő a szőkékre gerjed és ez a csávó tényleg nagyon szőke volt. A lényeg az, hogy legyen az embernek tisztességes munkája, meg álló cerkája és akkor ennél a nőnél vannak esélyei. Meg ugye gyanítom, hogy ez a csávó szoktatta rá a dohányzásra, de ez megint csak egy feltételezés.



szept. 16. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

6-s.


45 vagyok és 30-nak néz bármelyik korosztálybeli Nő a környékünkön.


Tehát miért is néznénk ki 60-nak 40 évesen?

szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

#11-es, én 80 vagyok, de 25-nek nézek ki :D

Annyira szánalmasak az öreg pasasok, akik komolyan elhiszik hogy 15 évvel fiatalabbnak néznek ki, mindenki csak röhög rajtatok.

szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

11-s.


Gyere el aztán nézél meg.


Adok magamra,nem vagyok elbelesedve mint a többség 40-s és a többi és a többi.


Annyira nevetnek rajtam a Nők hogy a 20 évesek is rám akartak mászni a strandon.


Tehát ne általánosíts,pontosabban ne irigykedj,mert a szavaidból ez jön le.

szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

"nézél"... Komolyan mondom, sírok. Még a nézzél se lenne tökéletes, mert az is túlragozott alak. Nézz lenne az igazi. És ez már nem elgépelés...


A többit inkább nem is említem. ;)

szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az a strand ahol ragadnak a csinos nők a 25 évvel idősebb férfiakra?

Hatvanasként nézelődnék.

szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

14-s.


Azt gondolod minden intelligens és gazdag pasi akikről te csak álmodozol azzal lesz elfoglalva hogyha netán levelet ír neked majd minden szaros betűre,esetleg szóra odafigyel hogy mi a pontos vagy mi a nem.


Idióta r...nc vagy

tegnapelőtt 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Misery válasza:
És ha minden stimmel, az IQ-ja 140, de az EQ-ja a béka segge alatt van és egy szar ember, akkor már jó? Csupa olyan dolgot soroltál fel, ami nem kizáró ok egy párkapcsolat esetében... Magasság 167... Xd És ha már 166, akkor???
tegnapelőtt 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!