Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam lejjebb az igényeimet? 40F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam lejjebb az igényeimet? 40F

Figyelt kérdés

Lenne itt nem olyan messze egy tanár nő, aki ugyan közel sem felel meg minden igényemnek, de lehet adok neki egy esélyt. Egy előző kérdésemnél megfogalmaztam az igényeimet:


- 26 évesnél nem idősebb ❌

- IQ > 115 ✅

- Tetoválás nincs ✅

- Nem dohányzik ❌

- Magasság 167 és 175 cm között ❌

- Mell: eredeti C-D-E-F kosár, ha nem töltötte még be a 20-at, akkor B kosár is elfogadott. ✅

- BMI 17 és 25 között ✅

- Hang: szoprán ❌


Van egy exe, egy szőke hajú csávó akivel több évig voltak együtt, szerintem több mint 5, de ez már rég volt, az anyukája mondta, hogy átjár hozzájuk **rogatni a lányát, meg hogy villanyszerelő, ebben nem vagyok 100%-ig biztos, de azt hiszem, hogy érettségije sem volt és nem is nézett ki valami jól, de ő a szőkékre gerjed és ez a csávó tényleg nagyon szőke volt. A lényeg az, hogy legyen az embernek tisztességes munkája, meg álló cerkája és akkor ennél a nőnél vannak esélyei. Meg ugye gyanítom, hogy ez a csávó szoktatta rá a dohányzásra, de ez megint csak egy feltételezés.



szept. 16. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Add lejjebb az igényeidet!
Ne add lejjebb az igényeidet!
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem eleve nagyon nagyvonalúan határoztad meg az igényeket, pl. a vércsoportjára ki sem tértél. Hova akarod még lejjebb adni?
szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pasikat keress.
szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne add lejjebb, így legalább békén hagyod a nőket
szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

én ahányszor lejebb tettem a lécet ráfaragtam, szeretnél te is ilyen kategória lenni valaki életében, hogy hát a Józskánek nem kellettem, de majd te jó leszel Béla, hm?

milyen érzés? futottak kategória?

szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
És te ehhez mit nyújtasz?
szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ne válogass, 40 évesen már 60-nak nézel ki, mint az átlag magyar férfiak :D
szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Mármint hogy TE adj ennek a nőnek esélyt?? TE? A listás ember?
szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Véletlen a tanárnőt nem Orsikának hívják?
szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, engedd el ezt a nőt (már itt is leszavaztak: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. ahogyan minden más nőt is. Csak zavarnád őket a puszta jelenléteddel.
szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#5: Nagyjából ugyanazokat, amik fenn vannak, szoprán helyett tenor, C kosár helyett mellizom, magasságra rászámolhatunk +10 centit.


#9: Szeret kérdezősködni rólam, érdeklődik irántam, rokonaimmal való kapcsolata révén bizalmas információkat is megszerez és megoszt másokkal is, amit azért nem kellene. Így hát arra gondoltam, hogy ezt meghálálom és kap tőlem egy esélyt.

szept. 16. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!