Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után lehet kiegni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet kiegni az ismerkedesbol, parkeresesbol, illetve mik a jelei?

Figyelt kérdés
szept. 8. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt 1,5 év.

Sokat toltam dating app-en, élőben, stb

Ma már ha van is match, már rögtön unom, teher... vágyok valakire, de közbe mindenki új arcot unok és teher végigmenni újra és újra ugyanazokon a körökön, teher csak arra is gondolni, hogy bemenjek a városba, összekészülni, kitalálni valami programot stb

Az app-eket is van hogy elindítom, épp hogy betölt, már nyomom is ki, senkit nem húzok se balra, se jobbra, kb kényszeresen benyomom aztán ki.


A kiégéshez szerintem a sok dopamin hit vezethet, amit a dating app-ek, social media, face, insta, stb adnak.


Jelei? Unalom, rezignáltság, apátia ... ha már tapasztalod a jeleit, akkor szerintem már kiégés van.

szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is hozzátartozik a sztorihoz, hogy volt egy 3-5 éves kapcsolatom, ami az utolsó éveiben se veled se nélküled volt, megcsalt és még én próbáltam megjavítani a kapcsolatot (fiatal szerelmes voltam és naiv...)

AZtán utána volt még 1-2 kapcsolati próbálkozás, aminek a vége érdekes módon mindig az lett, hogy lelépett a másik külföldre, és csak egy kis ideiglenes töltő volt a kapcsolat a számára.

Szóval ezek is a kiégéshez vezethettek szerintem.

szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy már nem tudod beleélni magad úgy mint régen, folyton a baljós előjeleket lesed, és van egy jól behatárolt előzetes veszteségérzésed, hogy ő is majd szépen el fog tünni/hülyére fog venni a legváratlanabb pillanatban. Na most így ismerkedni se neked se a partnerednek nem jó, és nem is fair vele szemben, meg nem is eredményes. Szóval a legjobb ilyenkor megállni, kiszállni az egész ismerkedős balszerencsés körforgásból, és valami teljesen mást csinálni helyette. Közben helyre is hozhatod magadat, meg tanulhatsz a korábbi esetekből. De az időre mindenképp szükség van olyankor, hogy kikerülhess ebből a fajta kiégésből, és helyrerázódhass.
szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg ez is, hogy már nem hoz lázba a másik fél, ráadásul te magad is mintha csak egy sokadjára lefutott szerepet játszanál el újra és újra. Meg hogy már igazából nem is tudod miért csinálod, sokkal inkább megszokás, és már az eredeti céljaid is teljesen elhomályosodtak, hogy miért jó neked ez az egész. Nem szabad eddig eljutni, észlelni kell a kiégés jeleit már korábban, és kiszállni egy időre.
szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A jele az, hogy egyszerre vágysz is rá, közben már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy egy teljesen új emberrel elkezdjétek megismerni egymást és lassan építeni egy kapcsolatot, ami amúgy bármelyik kurrva másodpercben megszakadhat, mert rádunhat, találhat jobbat és mivel még nincs is köztetek semmi, így olyan gyorsan tűnhet el az életedből, ahogyan jött. Te meg állsz ott bambán, egyedül, szarabb állapotban, mint voltál és azon agyalsz, hogy megint belefektettél időt és energiát a nagy büdös semmibe...Nos, egy kiégett emberben ezt az érzést hozza elő egy ismerkedési lehetőség :)
szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Detto mint az 1es.

Nekem olyan 1 ev eleg volt belole


Manapsag felnezek ra par havonta max 1 het es elegem lesz. De van h 1 nap alatt besokalok tole.

szept. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én 38 éves vagyok és 14 éves korom óta próbálkozom. A kiégés már biztosan rég megtörtént de ez egy olyan normális emberi vágy amit lehet ugyan elfojtani de megszüntetni nem. A valakihez való tartozás az élet legnagyobb ajándékainak egyike és az egyik legnagyobb öröm amit valaha ember kaphat vagy átélhet.


De igen, kiégni ki lehet gyorsan, sokkal gyorsabban mint azt sokan hiszik.


Én próbálok nem rástresszelni, tudom hogy a B verzió az hogy egyedül rohadok meg de hát próbálkozom, még egy pár évig aztán hagyom az egészet.



38F incel

szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kiégni?


Inkább beleunni abba, hogy ha mindig csak elutasítást kapsz.

szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mint az 1-es. A 1,5 év is stimmel. Ennyi volt az aktív, társkeresőn próbálkozós szakasz. A végére már nem csak elindulni itthonról és előtte készülődni volt teher, hanem elkezdeni írogatni egy újabb emberrel is. Minek? Ugyanaz lesz a vége úgyis. A legpozitívabb végkifejlet az, hogy találkozunk élőben, minden oké, csak kicsit sem fogjuk/mozgatjuk meg egymást, nincs vonzalom, nulla kémia. Erőltethetjük még pár találkozás erejéig, akkor sem lesz változás, én próbáltam nem egy emberrel. Aztán ennél csak rosszabb forgatókönyvek vannak. Úgyhogy soha többé. Az élet/szerencse meg nem hozza, ahogy eddig sem, szóval jöhetnek a macskák.
szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kiégni, kiöregedni!
szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!