Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párokat az élet hozza össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párokat az élet hozza össze?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy a véletlennek köszönhetik a találkozásukat. Meg nem is kerestek párt csak összehozta őket az élet.

Én meg akármennyit próbálkoztam senkit nem találok évek óta. Mintha nem akarná az élet hogy legyen valakim, lassan 30 leszek és még csak egy randim sem volt, férfi vagyok. Az igaz hogy nem vagyok társasági így nehezebb de azért ennyire csak nem hogy lassan 10 éve nem jön semmi.

Munkahelyet csak neten szoktam keresi és pár hónap alatt mindig találok pedig nem jelentkezem sok helyre. Ezt is úgy gondolom hogy az élet alakítja.

Nem értem hogy párkapcsolatban miért nincs egy kis szerencsém. Szerintem az emberek többsége nem azért talál párt mert majd beleszakadt a próbálkozásra hanem mert úgy hozta az élet. Az más kérdés hogy mennyire lesz tartós.


szept. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Ha 30 evesen nem volt 1 randid se akkor veled van a probelma
szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy incelezni fognak, nem baj. Ha a nő párt keres és akar is, egy kicsit tesz érte rövidebb idő alatt találni is fog. Férfiaknál jobban ki kell maxolni magadat hogy megfelelj egy nőnek, és hatalmas szerencse is kell, lassan már mint egy lottó ötös hogy egyáltalán kapcsolatba tudj kerülni egy ellenkező neművel.
szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, felejtsd el ezt a hozzáállást ez nagyon passzív, hacsak persze nem zavar hogy lehet évek múlva is ugyanitt fogsz tartani. Ez a nem is kerestem sztori általában a népszerű, jól kinéző férfiakra és nőkre igaz. Nincsen olyan, hogy az "élet" hozta így, valamelyik fél vagy mindkettő meglátta a lehetőséget és éltek vele. Nekem életemben összesen 2 randim volt, ennyi sem jött volna össze soha, ha nem teszek érte és én most vagyok 25 éves.


Minél népszerűbb vagy, minél nagyobb és jobb minőségűbb a szociális hálód, annál több esélyed van arra, hogy találj magad mellé valakit. Persze ha egyáltalán nem érdekel hogyan néz ki a partnered és mindegy neked, csak legyen, akkor meg csak beregisztrálsz a Tinderre, mindenkit jobbra húzol és garantáltan találsz valakit, azt már nem mondom, hogy jól is fog kinézni az illető vagy hogy összeilletek-e stb, de előbb vagy utóbb lenne, hacsak nem vagy nagyon csúnya, mert akkor a való életben kell ugyanígy eljárnod.

szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is hozzájárul.


Hogy megfelelő időben megfelelő helyen ott legyen mindkét fél.


ÉS persze sok múlik azon, hogy ki hány helyre jár fordul meg...ha csak munkahely és heti egy bevásárlás...na ott kicsi az esély.


Ha viszont nagyon sok helyre jár, szórakozás, hobbi kikapcsolódás proframok társaság, barátok is vannak és semmi, akkor 90%-ban a külsőd is lehet az oka. Vagy egy igazi nagyképű bunkó kretén.

szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak párok, akiket az élet hozott össze, van, akiket nem. Mondjuk akiket az élet hozott össze, náluk sem úgy megy, hogy a jószerencse ledob eléjük vkit, első látásra szerelem, bármiféle energiabefektetés nélkül. Azért ilyenkor is "segít" az, ha vki társaságban felszabadultan tud ismerkedni, jó a kisugárzása, jól és igényesen néz ki, humoros, meg tudja az emberekkel kedveltetni magát, jó vele társalogni stb.
szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!