Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van rajtam +5kg és nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van rajtam +5kg és nem a legszebb az arcom, akkor könyveljem el,hogy csak zs opció lehetek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten ellustultam kicsit, bedepiztem és csomó kérdést olvasgattam itt.


Arra jutottam,hogy mivel nem vagyok tökéletes nő, akkor ha valaki összeáll velem, akkor azért teszi,mert a jobb nők nem jöttek vele össze?

Ha valakivel találkozok, vagy átjön hozzám, csak ez lebeg a szemem előtt, hogy biztos sokan útnak eresztették és csak azért van itt.



szept. 8. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

5kg az sok? Ha jó helyen van, még lehet kifejezetten előnyös alapjáraton is.


Az a baj csak a felszínt írod le, ha ennyire felszínes vagy, igen akkor eléggé zs opció lehetsz, mert nem az eszed miatt és a belsőd miatt fognak szeretni, vagy érdeklődni.


Mindenkinek vannak hibái, még a "tökéletes nőknek" is.

Viszont lehetsz jó nő, jó partner, jó barátnő, akár később jó feleség...persze ha 5kg-on rugózol és az arcodon, ami később lehet rosszabb lesz...akkor ne csodálkozz, hogy ilyen önbizalommal és hozzáállással mindig csak a rosszat fogod látni.

Ha hamar elmegy a pasi biztos másra gondolt, ha lassan megy el biztos nem jössz be neki. Ha megeszi a főztödet biztos azért, mert reméli megmérgezted és hasonló pozitív gondolatok lesznek ugye? :D


Ne görcsölj erre ennyire rá...

szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Voltam férjnél már.

Olyan közegben vagyok, ahol fontos a külső nagyon.. Zavar és szarnak érzem magam🥺

szept. 8. 19:08
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
73%
Okos férfi nem a legszebb nőt választja, hanem aki a legszebbé teszi az életét.
szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
5 kg nem probléma rajtam 70 kg túlsúly van na ez a probléma.
szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Szia!! Rajtam kb 15 kg túlsúly van (már leadtam 20-at). Nem érzem magam a legszebbnek. Depressziós is voltam, nem mosolyogtam hónapkig. Viszont mióta mosolygok, igyekszem jókedvű lenni és sokkal csinosabban öltözködni, többen felfigyeltek rám. Hiszem, hogy javarêszt ezeken múlik. A házasságom után (az tett padlóta hónapkig), lett egy új kapcsolatom. Én is nehezen hiszem el, hogy nem csak azért kellettem neki, mert nincs jobb. De nem így van. Minden ember különleges és nem szabad úgy hozzáállni, hogy biztos nem volt jobb. Ezer, meg ezer jobb csaj van nálunk. De olyan nincsen, akik mi vagyunk, belőlünk csak egy van.
szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
nyugi rengeteg férfinak bejönnek a súlyfelesleggel rendelkező nők, ti nők ennél jóval kevesebb miatt elkaszáljátok az embert forditott esetben
szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy igen, ezen már tényleg nem sok erőbefektetés és idő javítani. Ha van rá igényed...
szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5kg az semmi :)


Egyébként jó öltözködéssel, sminkkel csodákat is lehet tenni. Én a helyedben biztosan felkeresnék egy stílus-tanácsadót, aki segít kihozni magamból a maximumot.

szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor fogyj le. 5 kilót leadni nagyjából egy hónap alatt meg lehet csinálni úgy, hogy se nem éhezel, se nem kell nap 10 kilómétert futnod.


Ha ez gátol az ismerkedésben vagy rossz hatással van az önbizalmadra, akkor tegyél ellene.

szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha szarnak érzed magad, akkor nyilván az is vagy.

5kg-ot leadni gyerekjáték.

szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!