Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkategóriás nők! Előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkategóriás nők! Előfordult már, hogy felsőkategóriás nők lenyúlták a kiszemelteteket vagy a párotokat?

Figyelt kérdés

aug. 30. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Volt már ilyen.
Ilyen még nem volt.
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
🤣🤣🤣🤣
aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor racionálisan vizsgáljuk meg ezt a kérdést.

A férfiak alapból mindig a szintjükön felüli nőkkel hajlandóak csak együtt lenni.

Na most ha egy férfinek a szintjén felül van egy közepes nő is, nyugodj bele, egy felső kategóriás nő le sem köpné azt a faszit.Ilyen a valóságban nem történik meg.

aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: "A férfiak alapból mindig a szintjükön felüli nőkkel hajlandóak csak együtt lenni."


Nem, ez a nőkre igaz. A férfiak alacsonyabb szintű nőkkel is hajlandóak együtt lenni, csak teherbe ejteni nem hajlandóak őket.

aug. 30. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem, nem.
aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem, általában vagy csak úgy simán dobtak, vagy egy másik középkategóriás nőért.

A forgatókönyv pedig a következő volt minden esetben: összejöttem egy félszeg, a nőknél nem túl sikeres, megbízhatónak tűnő, kedves, intelligens, jó fej pasival, akinek az önbecsülése annyira a béka valaga alatt volt, hogy azt nem bírtam nézni, ezért elkezdtem erősítgetni az önbizalmát. Ez általában annyira jó sikerült, hogy a pasi idővel úgy gondolta, az ő seggéből süt a nap, és nálam klasszisokkal jobbat is kaphat. A klasszisokkal jobb persze nem jött össze, de a hasonlóan jó, csak éppen más, ezért egy darabig izgalmasabb igen.

És mielőtt bárki azt gondolná, ez egyedi esett, több barátnőm is van, akik pontosan ugyanerről a forgatókönyvről tudnának beszámolni.

aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, poénból hülyítette az meg futott utána, a csaj végül sose feküdt le vele, mint kiderült.

Nem is baj, jobban is jártam így.

aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kiszemeltemet nyúlta le és mi tagadás, klasszisokkal szebb és szexibb volt nálam. Akkor nagyon rossz érzés volt, mert azt hittem, hogy jó irányba halad a kapcsolatunk (kb. 2 éve voltunk barátok, közös baráti társaságban), egyre közelebb kerültünk egymáshoz, stb. erre egyik nap bejelentette, hogy megismerkedett valakivel és komoly a dolog. Mintha leforráztak volna, olyan érzés volt. Az is rossz volt, hogy mivel nem volt köztünk semmi sem kimondva, így számon sem kérhettem, nem is tettem. Hat, ez van. Azóta egyébként már összeházasodtak és gyerekeik is vannak, amit én viszont nem is akartam volna, tehát nem is baj, hogy így alakult.
aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!