Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak "FEJLESZD MAGAD ÉS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "FEJLESZD MAGAD ÉS MAGUKTÓL JÖNNEK A NŐK " önámítása egy kicsit nem túlzó?

Figyelt kérdés

Ha nincs ideje egy férfinak nőkkel ismerkedni mert annyira elfoglalt a karrier meg vállalkozás, önfejlesztés miatt, akkor nem , nem fognak jönni a nők maguktól.


De egyébként sem. A nők attól fognak "jönni" ha a férfi kapcsolatba lép velük, ilyen egyszerű. Sokszok kell csinálni, elviselve az esetleges visszautasításokat.



aug. 29. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
10: Szerintem a 9-es nem (csak) erre gondolt. Inkább arra, hogy ha mélyen átlag alatti szintről felhozod magad egy átlagot már éppen elérő vagy alulról súroló szintre, akkor még mindig baszhatod... Mikor ott vannak csomóan, akik 0 önfejlesztéssel, alapból hoznak egy erős átlagot, és ha egy picit még beleraknak - tehát nem irdatlan sokat gürcölnek! -, akkor már átlag fölé kerülnek. Ezek csuklóból, különösebb erőlködés nélkül lepipálnak, és ők fognak kelleni, hozzájuk fognak vonzódni. A keményen önfejlesztőnek meg max. mosolyogva elismerik az erőfeszítéseit, de attól még leszarják. Senki nem fog beléd szeretni vagy ellenállhatatlan vágyat érezni irántad, csak mert a béka feneke alól kínkeservesen felküzdötted magad egy minimumszintre. És ugye ezt az önfejlesztés bullshitet pont azoknak nyomatják nagyon erőszakosan, akik alapból eléggé átlag alattiak, tehát vért hugyozva is épp csak egy harmatgyenge átlagot tudnának kihozni magukból, ami még mindig rettentő kevésnek és értéktelennek fog bizonyulni a "piacon".
aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Barito ***** válasza:
58%

11: Nem mondtam, hogy nincs benne igazság. Amúgy ugyanazt mondod, amit én, csak másképp' fogalmazol. Ha alapból nem kellesz, hiába teszel bármit (akár fejleszted magad) akkor sem fogsz kellenni. Ennek a másik fele is igaz: ha kellesz, akkor is kellesz, ha semmit nem fejlesztesz magadon.


Akárhogy is nézzük, az önfejlesztés baromság ha társkeresésért teszik, azonban önmagában jó dolog.

aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, az.
aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi negatív megkeseredett embert még komolyan nem láttam amennyi itt van..

Ha valaki fejleszti magát akkor jobb lesz. POnt. nem kell ezt túlgondolni.

aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

»"Amikor két értelmes mondatot nem tudsz összerakni, meg kábé annyira vagy érdekes, mint egy darab buszjegy,"


A legtöbb ember pedig ezen a szinten van."«


Csak éppen abba nem gondoltál bele a hosszas eszmefuttatásod alatt, hogy ennek MI AZ OKA.

Aki unalmas ember, az azért unalmas, mert ŐT SEM ÉRDEKLI (MÁRMINT SAJÁT MAGÁN KÍVÜL) SZINTE SEMMI. Aki teljesen mentes mindenfajta KÍVÁNCSISÁGTÓL, aki kiégett, fásult, elvesztette a hitét, az persze, hogy dögunalmas.

Én is voltam ilyen fázisban (be is kerültem a sürgősségi pszichiátriára a következményei miatt). Életem legrosszabb időszaka volt. Viszont nekem eszembe nem jutott volna másokat zaklatni a saját állapotom miatt, és áttolni az okokat másokra. Én tökéletesen tisztában voltam vele, hogy ennek én vagyok az oka (csak azzal nem voltam tisztában, hogy egészen pontosan hogyan, különben már akkor el tudtam volna kezdeni segíteni saját magamon, ahogy később meg is tettem). Úgyhogy incelkék, jobb, ha tudjátok: az incelségeteknek nem elsősorban az az oka, hogy rosszak az ADOTTSÁGAITOK, hanem hogy saját magatokkal szemben BELSŐ TULAJDONSÁGOK tekintetében is irtózatosan alacsonyan van a léc. És ennek tetejébe még van képetek követelőzni vadidegen emberektől olyasmit, amit soha nem ígért meg nektek senki.

aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#8: "Akkor jó lenne, ha a 40 feletti mamuskák sem libegnének a hurkás habtestükkel neon és pink színű feszes,kivágott ruhákban és nem botladoznának a görbe lábaikkal magassarkú cipőkben."


54 éves nőként ezzel egyetértek, CSAKHOGY ezek a nők fiatalon és középkorúan is mérhetetlenül közönségesek voltak, ami viszont akkoriban, érthető okokból kifolyólag messze nem volt ennyire feltűnő, mint most, amikor már öregek, és saját maguk karikatúráivá változtak. Viszont ez szerintem elsősorban neveltetés és, khm, társadalmi osztály kérdése. Ismerek olyan, 90-en felüli idős hölgyet, aki maga a megtestesült kifinomultság, na, rá tényleg igaz a szó, hogy igazi úrinő. Persze, ő a ritkább, és az idézőjelben található meg a gyakoribb, nyilván.

aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%

"Amikor két értelmes mondatot nem tudsz összerakni, meg kábé annyira vagy érdekes, mint egy darab buszjegy

A legtöbb ember pedig ezen a szinten van."

A emberek többsége átlagos szinten van: van egy szokványosnak nevezhető munkájuk, viszonylag átlagosnak nevezhető problémáik, több-kevesebb rokoni és baráti kapcsolatuk, bizonyos mértékig képesek a sajátjukétól eltérő helyzetekhez és érzésekhez is kapcsolódni, kedvelnek többé-kevésbé szokványosnak mondható szabadidős tevékenységeket, akad néhány érdeklődési kör ami közel áll hozzájuk - mindezek révén képesek egymással értelmes és érdekes beszélgetéseket folytatni, illetve közös élményeket szerezni. Nyilván ha te vagy Elon Musk, akkor dögunalmasnak érzed őket, viszonylag átlagos emberként viszont pont ilyen emberekkel érzed magad komfortosan.

Aki viszont hosszú-hosszú időn át félautista módra elvan magának egy végtelenül beszűkült hobbiszerűséggel, meg közben a neten évről évre egyre keserűbb és torzabb világnézetű emberek tartalmaira függ rá, ahhoz egyrészt senki nem tud (/akar) kapcsolódni, másrészt nem kell csodálkozni, ha az illető komoly lemaradásba kerül a készségei terén.

aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!