Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen srácnak kb esélytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srácnak kb esélytelen hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés

Csendes, kevés önbizalommal rendelkező, nem társasági srác. Aki nem ronda de nem is a leghelyesebb, átlag körüli lehet a kinézete.

Ilyen srácnak lehet esélye lányt megismetnie majd pedig kapcsolatot kialakítani és fenntartani?


aug. 27. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Oké, azt tudjuk, mi nem. És mi igen?
aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esélytelennek sosem az. Ha egyáltalán mer ismerkedni offline és online is, hajlandó néha kívül menni a komfortzónáján és belefeccölni némi energiát (szóval nem az van, hogy vinnyog, hogy nem akar elmenni otthonról ismerkedni pl. túrakörbe meg sportegyletbe), nem lő a saját kategóriáján nagyon felülre mindig, akkor azért esély lesz.
aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antiszociális lény ***** válasza:
60%
Ha nem próbálkozol csak várod, hogy valaki az öledbe ültessen egy olyan lányt akire feláll a répa akkor ja, akkor lehetetlen.
aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi a fizetésed?

Mamahoteles vagy?

aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"majd pedig kapcsolatot kialakítani és fenntartani?"


Ahhoz erre alkalmas képességek is kellenének ám, kérdező. Pl. kommunikációs készség, hogy mást ne mondjak.

Csak hogy képben legyél: én (nőként) szintén nem vagyok EGYÁLTALÁN társasági lény, nekem is vannak nem csekély gondjaim a kapcsolatteremtéssel és fenntartással. (Mondjuk párkapcsolatom nincs, és nem is akarok.) Viszont mivel rengeteg könyvet olvastam és olvasok jelenleg is, ezért legalább az érzelmeimet megtanultam takkra pontosan elmagyarázni másoknak, és kompromisszumot kötni másokkal olyan dolgokban, amelyben kölcsönösen érdekeltek vagyunk. Te képes vagy mindezekre?

aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Valami ronda nővel igen.
aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát csendes lánnyal van esélye
aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!