Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúnak aki nem rámenős, nem bátor esélytelen hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok az a csajozós, nagydumás típus. Sosem volt még barátnőm. Nem találok olyan lányt aki engem szeretne, minden lány akivel eddig ismerkedtem más fiúval jött össze végül. Pedig szerintem normálisan ismerkedem, csak lehet kicsit lassan haladok. De én ilyen vagyok, meg szerintem ha normális kapcsolatot szeretne az ember akkor nem kell elsietni a dolgokat. Fura hogy néhány lánynak gond ez.

Amúgy sajnos már 25 éves vagyok és még nem volt senkim. De a lányok magyrésze nagyon fura, mintha nem is akarnának normális kapcsolatot.


2021. nov. 26. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez csajonként más. Van akinek szüksége van a rámenősségre, van akit nagyon is zavar.
2021. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem!
2021. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés, mit takar a nem rámenős. Unokatesóm pl. nem, hogy nem rámenős (bár ő állítja, hogy csak lassan megfontoltan halad) hanem konkrétan arra vár, hogy egy nő megerőszakolja.

Vérdoppinggal se képes azt mondani, hogy te Julcsa, van kedved moziba menni? Hanem ilyen, mi lenne ha, vagy majd ha ráérsz, stb. és ha erre egy nő közli, hogy jó akkor kedden, akkor jön a tökölődés minden mással. Mit nézzenek meg, hol találkozzanak, előtte, után a legyen, vagy ne legyen program és mindenre ez a hát, talán, esetleg ha úgy jó, stb. Persze, hogy minden nő már jellemzően az első randi előtt dobbant, de legkésőbb az 1. randi után.

És ő állítja, hogy csak lassan halad. Hát ja. Rohadt lassan, mert gyakorlatilag el se indul.

Szóval ehhez képest, te mit adsz elő egy ilyen helyzetben?

2021. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos esélytelen. Introvertált férfi egy nőnek sem kell.
2021. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!