Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cigány férfiak, ti szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány férfiak, ti szeretitek ha a nő rámenős vagy jobb ha visszafogott?

Figyelt kérdés

Laza kapcsolatról lenne szó, hiszen mindketten foglaltak vagyunk.

Én (magyar nő) végtelenül türelmes vagyok és várok. Mit gondoltok imponálóbb ha valaki nyomulós, rámenős vagy inkább visszafogott és türelmes? Még csak 1 randink volt, de én nem az a típus vagyok aki naponta ráír, hanem visszafogottabb és kimértebb. Úgy gondolom a titokzatosság, rejtélyesség vonzó lehet. Ez nem jelenti azt, hogy az ágyban is így van, sőt. Nagyon is tüzes vagyok,de nem akarok rányomulni. Még nem feküdtünk le egymással egyébként.



#randizás #szexkapcsolat #Cigány férfi
2021. szept. 22. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ennek nincs köze ahhoz hogy valaki cigány-e vagy sem. Általánosító a gondolkodásmódod ha embereket bőrszínük, vagy származásuk alapján egy kalap alá akarsz venni.
2021. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
:DDD ez aztán komoly kérdés. Nem lehetsz valami intelligens egyed
2021. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én a visszafogott lányokat szeretem.
2021. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a visszafogottság, hogy nem írsz napjában többször,az a viselkedésben nyilvánul meg.
2021. szept. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3#, 4# nektek köszönöm az értelmes választ

1# nem különböztetek meg senkit csak a romák temperamentumosabbak általánosságban.

2# te aztán baromi intelligens vagy, ha egy kérdést képtelen vagy értelmezni és válaszolni is.

2021. szept. 23. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne cicózz annyit. Gyere és dugjunk egy jót!
2021. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Hármas válaszoló voltam.
2021. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!