Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is akar pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú kollégám, ő 20, én 16. Már a kezdetektől észrevettem, hogy még ha társaságban is vagyok, állandóan engem néz, munka közben is. Majd n nyitottam felé, beszélgettünk, aztán elkezdett állandóan flörtölni velem, a korommal viccelődött, beceneveket adott nekem, stb. Az ő baráti köre is állandóan különleges figyelemben részesít engem, volt, hogy segített nekem, meghívtak mekizni,még azt is mondta csinos vagyok,stb. Már két honapja ismerjük egymást, de tegnap megtudtam, hogy van barátnője, először azt hittem viccel, mert aztán ugyanúgy viselkedett velem, mint eddig, aztán mikor rákérdeztem komolyabban, kiderült tényleg így van. Most mit csináljak? Tulajdonképpen most mit is akar tőlem?

aug. 22. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szexet drága bogaram, vagy csak egófényezésre használ, jól szórakozik rajtad és az egótunningot hasznosítja a barátnőjével.
aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

16 évesen van 20 éves kollégád?

Nem írtad te ezt el véletlen? :O

aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban lenni veled biztos nem, szeretőnek jó lennél. Ennyi.
aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kufirc, vagy még azt se.

Lehet tényleg csak önbizalomnövelésre tart téged és a hátad mögött jókat kacag rajtad milyen naiv libuska vagy...

aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak nyári munka, de sok korosztályú munkatársam van.

köszi a válaszokat, de ha csak szexet akar, akkor miért olyan udvarias? Egyébknt is arra ott van a barátnője, nem értem akkor én neki mért kerültem képbe, sztem ne is vagyok egy olyan bombazo...

aug. 22. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányosakat egyszerű gerincre vágni. Csak ennyit akar a nője mellett azt kész.
aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Látja, hogy könnyen ágyba vihet és hizlalja a máját, talán le is varr, de, hogy a párja, szerelme nem leszel az tuti-fruti. Utolsó lehetőség, hogy félreérted őt és egyáltalán nem flörtölt veled soha, bebeszéled magadnak!
aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, viszont én tisztességes kapcsolatra vágyom. Erről akkor ezek szerint mondjak le igaz? Innestol kezdve hogyan viselkedjek vele?
aug. 22. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél közömbös vele. Válaszolj neki normálisan, de ne kezdeményezz beszélgetést.
aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!