Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleken segítene a kémiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleken segítene a kémiai kasztrálás?

Figyelt kérdés
Mielőtt támadnátok én is incel vagyok, 38 évesen nem nagyon volt még barátnőm most egyszerűen minden nő elutasít, már mindennel próbálkoztam de egyszerűen valahogy nem jött össze nyilván a vágy az bennem van ezért lehet hogy valahogy csökkenteni kéne a vágyat és akkor tényleg nem gondolnék a nőkre és akkor nem lenne ez a társkeresési probléma
aug. 7. 09:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Mentális kezelésre van szükségük, nem fizikaira.
aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Mörfi törvénye szerint közvetlen kasztrálás után jönne össze az 1. barátnő (ha akarod, ha nem), aki csak azért hagyná el az illetőt, mert az kasztrálva van.

aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. Kémiau kasztrálás nem azt jelenti hogy nemző képtelen lesz és utána nem akar szexelni sem hanem úgy tudom hogy kémiailag átmenetileg csökkentjük csak a szexuális vágyat
aug. 7. 09:38
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Itt általában valami iszonyatosan radikális szörnyűségként képzelik el a kémiai kasztrációt, pedig nem az.


Számos nőre maga a fogamzásgátló van ilyen hatással. Amíg szedtem, én is azt tapasztaltam, hogy teljesen megszűnt a szexuális vágyam és fizikailag sem voltam képes felizgulni. Telejsen megszűntette bennem a nemi érdeklődést.


Szerintem nem lenne ördögtől való, ha a férfiak számára elérhető lenne egy nem permanenes (!) és egyéb mellékhatásokkal nem járó készítmény. Ha valakinek ez dob az életszínvonalán, akkor ugyan kit zavar?

aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem sem ordogtol valo.



40F incel

aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jó megoldás.
aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha semmit sem hajlandó tenni az incel önmagáért, akkor nyilván ez is egy megoldás.
aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Apádon segített volna...
aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Akkor inkább a fizetős. Most képzeld el csak a gyakorlati megvalósulását. Elmész az orvosokhoz előadod hogy nem jössz be a nőknek. Szenvedsz talpalsz, mint aki normál beavatkozáshoz akar időpontot. Megcsinálják, lábadozol a kórházi ágyban. Jön a vizit tucatnyi emberrel köztük fiatal kordukált orvostanhallgatókkal és megy a kórtörténet hogy" ő itt legújabb páciensünk Kovács János, kémiai kasztráción esett át mert nem tudott összejönni egy nővel sem, az incellét pedig túlzottan sanyargatta...."
aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy a 4-es írja, ha mellékhatások nélkül megoldható lenne, sokat javítana már az is az életminőségen.


De nem volna elég, mert az érzelmi részét nem befolyásolná. Azt is ki kéne ölni mellé, hogy párkapcsolatra vágyjon.


Ha ez is megoldható lenne mellé, akkor egész jó életünk lehetne.

aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!