Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak legnagyobb tévképzete amiről azt hiszik hogy fontos de valójában nem?

Figyelt kérdés

Tehát sokszor olvasni hogy xy ok miatt nincs esélyük lányoknál/nőknél de valójában egyáltalán nem fontos amiről azt hiszik hogy az.


Pl: "nincs saját lakás" ezért kuka mindenkinél, kicsi a szerve lent, vagy nincs luxus kocsija stb


Mi lenne a legnagyobb tévhit hogy fontos?



aug. 7. 07:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20.


Mondjuk lassan érdekelne, hogy pontosan micsoda. Mert rendes választ, rendes leírást sosem olvasni sehol, csak maszatolós féligazságok hangzanak el (rossz esetben ilyen ezoterikus maszlagok, "ikerláng", "szikra" stb.), a vége pedig az, hogy nem derült ki semmi.

aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21

Azért azt te sem tagadhatod, hogy nem mindenki illik össze mindenkivel. Tényleg van olyan, hogy minden klappolna, de az egyik fél valahogy nem érez vonzalmat. Gondolom te sem vonzódsz az összes létező nőhöz, akivel amúgy elképzelhető lenne a párkapcsolat.


És persze az is benne van a pakliban, hogy egy minimálbérből nyomorgó férfit valószínűleg 10-ből 10 tanult jól szituált nő vissza fog utasítani.


Valahogy érdemes mindenkinek a saját szintjén keresgélnie. Pont ahogy én sem Szoboszlai Dominikot vagy Beton Hofit céloztam be, amikor párt kerestem.

aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Önismer
aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mondjunk egyébként a Szobi barátnői jól szituáltak de egyáltalán nem olyan extrém módon magas státuszú emberek a saját területükön mint ő. Egyik lánnyal egy suliba jártam teljesen normalis kedves lany, nyilván jó csalad, jó sajat karrier de nem egy európai sztár
aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Férfiként a farok méretet mondanám én is. Fölsöleges ezen aggódni, mert ha odáig eljut az ember egy nővel, hogy egyáltalán fontos legyen a tény, hogy van farka, már szinte nyert helyzetben van. Nyilván mikro pénisz nem túl szerencsés, de átlagos tartományban tökre mindegy.
aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a nagy fasz
aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kb. bármi, amit a nőkre mint kollektív halmazra mondanak, úgy, hogy az ÖSSZES nőre érvényes. De amiknél a legnagyobb különbséget látom a valóság és a tévképzet között:

- nőt csak luxuscuccokba öltözve és luxuskocsival lehet kapni... amit meg pláne nem értek az az, hogy valaki szerint egyéjszakást így lehet... mert amelyik nőnek ez fontos, az nem fogja csak azért ledobni a bugyit egy éjszakára, mert Józsi Lamborghinivel érkezett a diszkóba... azokra az aranyásó típusú nőkre költeni kell, és nem két koktélt... a többi nőnek meg ez nem fonto

- ha nem jársz kondiba naponta és nem szúrod magad, esélyed sincs

- 65 kiló mint ideális testsúly férfinak (ez nem tudom, kinek az agyából pattant ki...)


és ami még tévképzet, de nem abban az értelemben, hogy a férfinek mit kell nyújtania...


ha egy nőnek genetikailag kislányos, cuki arca van és filigrán alkata, az már alapvetően "normális", bájos, cuki személyiségre is... és csodálkoznak, amikor kiderül, hogy nem feltétlenül... mert a külső az genetika, nem a személyiség része.

aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Srácok, köszi hogy felpontoztatok. De amúgy hapsi vagyok, és a 3. válaszoló.
aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
25-nek teljesen igaza van.
aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Én nőként a pénisz méretét mondtam volna sokáig, mert engem aztán tényleg nem érdekel, (amennyiben nem egy orvosi értelemben vett mikropéniszről beszélünk amit tényleg kb bedugni sem lehet.) Erre mikor beszélgettünk barátnőkkel kiderült hogy sokaknak viszont tényleg számít a méret. Szerintem ez ugyanígy igaz mindenre, pénz, kocsi, lakás, izmok, bármi. Vannak olyan nők akik elvárnak ilyen dolgokat. És vannak akik nem, mert ők meg más dokgokat várnak el.

Nekem az a gyanús, ha egy pasi úgy fogalmaz, hogy MINDEN nő csak a pl pénzre megy, és neki azért nincs senkije mert nem milliárdos. Na ott tuti vele lesz a hiba, mert ezek szerint valamiért csak az anyagias nők keltik fel az érdeklődését.

aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!