Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfiak legnagyobb tévképzete amiről azt hiszik hogy fontos de valójában nem?

Figyelt kérdés

Tehát sokszor olvasni hogy xy ok miatt nincs esélyük lányoknál/nőknél de valójában egyáltalán nem fontos amiről azt hiszik hogy az.


Pl: "nincs saját lakás" ezért kuka mindenkinél, kicsi a szerve lent, vagy nincs luxus kocsija stb


Mi lenne a legnagyobb tévhit hogy fontos?



aug. 7. 07:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%

Hat figyi.....



Velem peldaul nem akartak a nok intim kapcsolatot kezdeni.



Viszont szivesen dumcsiztak, baratkoztak velem, de intimitas az nuku. Ez olyan, mint a feministaknal az uvegplafon, de ez betonplafon.....



40F incel

aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%

Ja igen, es mindenkeppen "gyari" hibam van, ami miatt ez a helyzet kialakult. Emiatt azt gondolom, hogy a kulsom miatt van ez, hiszen a PF-en is a legmagasabb pontszam az 4.8 volt. Tehat nem vagyok szep kulsovel megaldva :(



40F incel

aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a saját lakás ilyen. Egyetlen ember van a baráti körömből, akinek saját ingatlana van, az is egy lány és a szüleitől kapta.


Mindenki más albérletben él.

Én 24 évesen bruttó 750-et keresek, a pasim mérnökként ennek majdnem a kétszeresét. A tesóm informatikus, a párja középvezető egy multinál, a barátaink mérnökök, jogászok és pénzügyesek, és szinte mindannyian többet keresnek nálam. Ezzel együtt, konkrétan senkinek sincs saját lakása, csak azoknak, akik már házaspárként vettek ingatlant. (Megjegyzem, az övék sem tehermentes.)


Tehát mondhatni, egész jó körökben mozgok, de saját házról így sem volt szó szinte egyetlen ismerősöm kapcsán sem.


Ezért megmosolyogtató számomra, amikor valaki a sikertelenségét az albérletre fogja. Teljesen irreális elképzelés, hogy valakinek emiatt nincs párja, hiszen tök jól szituált pesti társaságban sem általános, hogy 20-on évesen saját lakást virítson az ember.

aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

13.


Az albérletes azért van rossz helyzetben, mert a magyar albérlet kb. úgy működik, hogy alig alacsonyabb, mint a legtöbb nettó fizetés. Benne reked örökre a spirálban az egyén, és egy nap a főbérlő megunja, akkor lehet menni tovább, még rosszabb feltételek közé.

aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

14

Persze, én ezt értem, nem ideális helyzet.

De egyszerűen nem igaz, hogy a nők csak olyannal jönnek össze, akinek saját lakása van. Ha ez igaz lenne, akkor gyakorlatilag az összes 30 alatti férfi ismerősöm szingli lenne.

aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

15.


Ez valami olyasmi lehet, hogy elvárnák ugyan, de nem reális, tehát belefér, ha nincs, de az ilyen képzeletbeli "elvárás listákon" szerepel. Az előző oldalon fikázott autó is általában rajta van (nem kell luxusnak lennie, de pl. egy olcsóbb autó már "kínos"), sajnos.

aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

16

De ez egyszerűen nem igaz. Míg egy autó beszerzése és fenntartása a társadalom elsöprő többségének nem elérhetetlen, addig 20-on évesen saját lakást venni gyakorlatilag lehetetlen nagyon komoly szülői segítség nélkül.


NINCS a nők elvárásai között a saját lakás, egyszerűen azért, mert a fiatalok elenyésző hányada rendelkezik vele.


Ha még a milliós nagyságrendeket kereső fővárosi értelmiségi réteg fiataljai is csak a párjukkal mernek belevágni a lakáshitelbe, akkor hagyjuk már, hogy az albérletben lakás miatt nincs barátnője kőműves Pistukának.

aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A legnagyobb tévképzetük szerintem az, hogy a kigyúrt test vonzóbb, mint az intelligencia és a humorérzék.
aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

17.


Okosabban van megfogalmazva. Nem azért nem lesz senkije, mert ott él, hanem mert "túl szegény" és így már nem kell senkinek. Igazából eleve tényleg felesleges a lakás, kocsi egyéb témák köre, mert egy számít: ne legyél szegény. Ez az egy, amit valahogy el kell kerülni. Ez is csak ahhoz elég, hogy ne kerülj be az úgynevezett "trash" kategóriába, mert onnan nincs menekvés.


Én laktam albérletben, kb. túlélésről szólt az egész. Semmivel nem voltak jobb esélyeim, mint amikor otthon laktam. Annyival jobb "otthon lakni", hogy kétszer akkora a ház, a rezsi osztódik az ott élők számával, nincs köcsög főbérlő, aki nem is árat mond, hanem "Mennyid van?" - na, akkor ez az X-20% lesz az ár...

aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19

Persze, ez igaz... A szegénység soha senki számára sem lesz vonzó.


De amikor az aluljáróban lakó csövesnek, a putris cigánynak és az idült alkoholizmusban szenvedő munkanélkülinek is van párja, akkor nehezen hiszem, hogy a pénz lenne a probléma...

aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!