Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek egy kicsit túlértéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek egy kicsit túlértékelve a nők a férfiak által?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy egy kicsikét túl van értékelve a női nem. Szinte minden férfi rohan utánuk bárhol vannak interneten rájuk írnak a férfiak... úristen csak barátnőm legyen, csak legyen nőm, ha valakinek kicsi pénze van, akkor máris megpróbál pénzzel nőt szerezni és eltartani, képesek összes fizetésüket szinte a nőre költeni...Hosszú sorok vannak szinte mindenhol a nők lábai előtt
aug. 4. 21:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben az a baj, hogy mást vár a kapcsolattól a férfi, és mást a nő. És ha őszintén szembesítve lennének már az ismerkedésnél, az elég sok illúziót lerombolna, hogy igazából mire is akarja az egyik a másikat.
aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
#7 De ha te olyan jól elvagy akkor miért zavar hogy más férfiak mit csinálnak?
aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
12. Mert ebből nembe tartozom...
aug. 4. 21:32
 14/42 A kérdező kommentje:
Amúgy legszívesebben víztározóba szólnék kémiai kasztrálószert
aug. 4. 21:33
 15/42 anonim ***** válasza:
90%
Kezeltesd magad inkább.
aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
8%

Engem nem érdekelnek már a nők, simán kibélülnék egy nőies pasival is. Minden nő egy pszichopata őrült, csak a nők képesek évekig, évtizedekig kettős, hármas, négyeséletet élni, hűtlenségben, hazugságban.

Kellene a francnak nő már, nekem biztos nem, elég volt belőlük, a lezveszélyesebb faj, veszélyesebb bármelyik állatnál. F

aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%
#3 senki se kíváncsi a csoffadt farkunkra, míg a női szoknyák alá sokan szeretnének benézni. Az út szélén se a férfiak kelletik magukat, hanem a nők.
aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
23%

Ha lejjebb nézünk ez ugyanúgy megy a nőknél visszafelé.

Tepernek taposnak, udvarolnak a palinak.

Csak mivel ők nem szépek, vagy idősek, gyerekesek ezért láthatatlanok maradnak.


Mert én is belegondolok és sajnálom magam amiért vissza se ír nekem aki nekem tetszik...

De most végiggondolva meg a héten számot cseréltem a pékségben dolgozó csajjal. Egyet felcsíptem a villamos megállóban.

A melóhelyemen csókolóztam a he és csajjal, aki tegnap itt is aludt.

Mégis.

Ma taliztam a közértben azzal aki nekem tetszik.. És ő lesza r engem, immunis rám.

Ezt pedig nem tudja felülírni azt hogy mások meg gebednek értem.

aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
80%

Nőként mondom, hogy igen. És azt is, hogy ti férfiak vagytok alapvetően olyan kanosak, hogy bármit megtennétek egy varázspunciért. :) az elkeseredettségetek sokszor felülírja a "dolgaitokat".

Míg mi nők, teljesen jól elvagyunk a vibrátorunkkal, az ujjunkkal, vagy egy jól kinéző, kedves, életvidám, nem kesergő fiúbaráttal.

Az a baj, hogy 30 éves vagyok és az eddigi 5 munkahelyemen egyetlen egy alkalommal nem adta tudtomra a főnök, hogy megdugna, ez a mostani munkahelyem. Átlagos, de kedves és mosolygós nő vagyok, és hihetetlen az a figyelem, amit kapok szeretethiányos férfiaktól. A munkahelyemen 50en dolgozunk, abból 8 nő van, és nem viccelek, de 2 férfi kollégám szerelmet vallott, és 1 randira hívott.

És tenyleg hangsúlyozom, hogy átlagos nő vagyok kinézetre, 10 kiló túlsúllyal...

aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
41%

#3


"Jánoshídi vásártéren, Ica te,

Leányvásár lesz a héten, Ica te,

Száz forintért adnak egyet,

Jaj, de drága, mégis vesznek, Ica te.


Jánoshídi vásártéren, Ica te,

Legényvásár lesz a héten, Ica te,

Két krajcárért adnak egyet,

Jaj, de olcsó, mégsem vesznek, Ica te."

aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!