Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési, randizási fázisba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési, randizási fázisban hogyan lehet elkülöníteni az őszinte érdeklődőket a megalkuvó kamugépektől, akik csak azért akarnak velünk összejönni, mert éppen nincs más?

Figyelt kérdés

Sajnos a múltban én ezzel már többször megszívtam és nem szeretnék több ilyen alakkal lepaktálni a jövőben.


Mostanra extra bizalmatlan lettem, így viszont esélyesen azokat is eltaszítom magamtól, akik komoly és őszinte érdeklődést tanúsítanának irántam.


A pszichológus természetesen tervbe van véve, ugyanis gyanús, hogy a rossz szülői minta miatt vonzom be rendszeresen azokat, akik nem megfelelően bánnak velem, eleinte hízelegnek, mézes-mázosak, mindig azt mondják, amit éppen (szerintük) hallani szeretnék, ám az állítólagos "szeretetük" mindig csak a szavak erejéig terjed, tetteik és a hozzáállásuk azonban merőben mást tükröz. Sajnos, mire ezt észreveszem, addigra már rendszerint késő, azaz addigra már rég behálózott az illető. A kezdeti rózsaszín ködön keresztül, amikor mindkét fél igyekszik a szebbik arcát mutatni, meglehetősen nehéz kiszűrni az önös érdekeket.


Természetesen komoly, tartós kapcsolat lenne a cél. Ennek ellenére rendszeresen betalálnak azok, akiknek csak szexre kellenék, de ezt nem kommunikálják nyíltan, illetve azok, akiknél elvileg ugyancsak a komoly kapcsolat lenne a cél, de cseppet sem becsülnek meg benne.


Hogyan lehetne ennek elejét venni és már az elején kiszűrni, hogy ki az, aki tényleg megbecsülne, és ki az, aki csak kihasználni akar?



aug. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű.Csak a tettekre kell adni.Amíg nem látod hosszútávon és konzisztensen azt a viselkedést, ami elvárt, addig nem hallasz semmit.Kit érdekel?
aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A pontosítás végett akár úgy is feltehetném a kérdést, hogy a korai, ismerkedési fázisban honnan lehet felismerni a tisztességes, becsületes, egészséges lelkületű férfiakat, akik egyenrangú félként bánnának velem, és megkülönböztetni azoktól, akik számára a nő csak egy "eszköz" és hogy használhassák, képesek tenni a szépet és megjátszani magukat, csak azért, hogy behálózzák és kapcsolatba kerüljenek vele?


Mert gyanítom, hogy aki ilyen, nem csak velem ilyen, hanem bárkivel, akivel megteheti és az illető "hagyja magát".

aug. 3. 19:08
 3/5 A kérdező kommentje:

De pont ez a baj, hogy randizásnál még nem okvetlenül látszik minden reg-flag, főleg, ha valaki dörzsöltebb, rutinos hazudozó.


Ráadásul, mint mondtam, a korábbi rossz tapasztalataim miatt mostanra átestem a ló túloldalára és olyan vagyok, akár egy rossz HR-es a leendő munkavállalóval és akarva-akaratlanul csak azt lesem, hogy na, ez vajon mikor szólja el magát, mikor mond bármi kicsit is gyanúsat, miért ne akarjak vele összejönni, stb-stb.


Mint mondtam, a pszichológus tervben van, de addig is hátha van valakinek bármi hasznos tanácsa, javaslata, meglátása.

aug. 3. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

“Mert gyanítom, hogy aki ilyen, nem csak velem ilyen, hanem bárkivel, akivel megteheti és az illető hagyja magát.„


Nem kell idézőjelbe tenni a hagyja magát szavakat mert hagyja magát teljes mértékben annyira nincs ön és emberismerete. A pszichológus pénzkidobás mert nélküle kéne tudni elengedni a múltat, vagy legalábbis megbékélni vele és ő sem varázsló. Nem segíthet abban, hogy jobb megfigyelő légy. Csak te tudsz magadon segíteni!

aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az exet gyakrabban emlegeti mint normális, vagy nem beszélget veled úgy ahogy elvárható volna csak a szexet hajtsa. Vagy hiába mondja, hogy szeret, de a tettei meghazudtolják őt. Felfoghatod ezeket a tapasztalatokat leckeként az élettől, hogy előbbre haladj. Az már jó út, hogy valamennyire tudatos vagy. Ne hagyd, hogy az érzéseid vezéreljenek kizárólag, a fejed is használd pontosan azért találták ki!
aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!