Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha késő 30-as férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha késő 30-as férfiként elkezdenék jogi egyetemre járni munka mellett és 43 éves korom körül jogász lenne belőlem ( dr.-el a nevem előtt ) akkor több esélyem lenne a nőknél ?

Figyelt kérdés

júl. 29. 23:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
#19 ő nem tanulni szeretne, hanem nőzni
júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%
A cégeknél valóban megbecsültek a JÓ jogászok, de kezdjük az alapokkal: késő harmincasként hogyan kívánnád ezt kivitelezni? A legközelebbi felvételi jövőre lesz, meglenne a szükséges pontszámod? Van emelt színtű érettségid töriből vagy újra le kellene érettségizned? Van penzed a levelező szakra? Ha minden válasz igen, akkor is számolj tíz évet a nagyszerű tervedre.
júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

22-es: most adtam be a pótfelvételire a jelentkezést de nem tudom h van e elég pontszámom, sok kell vajon?


Emelt szintű ? Régen érettségiztem akkor még nem voltak ilyen hülyeségek.


Sajnos a levelezőszak valóban fizetős de talán ha éhezek ki tudom fizetni.


A 10 évet viszont nem értem. Nem 5 éves a szak???

júl. 30. 14:52
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

#23 nem adhattad be pótfelvéteire a jelentkezést, amikor még meg sem hirdették a szakokat:)

Látszik hogy csak egy unatkozó troll vagy.

júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
#23 játszd már máshol a hülyét. A pontszámok, azok számítási módja nyilvános, a pótfelvételi menete is. Ha faék egyszerü infokat sem vagy képes értelmezni, akkor felejtsd el nem csak a jogász, de en bloc az egyetemi képzést is.
júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%
#23 hát ilyen képességekkel elfelejtheted a jogot. Motiváció nélkül amúgy se nagyon lehet elvégezni.
júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%
" 10 évet viszont nem értem. Nem 5 éves a szak???" jövő szeptemberől tudsz leghamarabb kezdeni, ez egy év. Az egyetem minimum 5 év, a szakvizsgához szükséges idő plusz három, majd elhelyezkedsz dolgozni, mint válkalati jogász/ügyvéd hat hónap próbaüdővel.
júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
Van már itt shortcel , a malajziai incel, meg a 39/F incel. Végre van Dr. Incelunk is. Hurrá!
júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
Vagyis már 40/F incel lett :D
júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%
Ne hagyjuk ki a kereszténycel észlényt se. Jelenleg 38/F
júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!