Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen egzisztenciával ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egzisztenciával ha nem nézek ki jól már lehet csinos barátnőm? (39 éves férfi)

Figyelt kérdés

- saját autó

- saját kertes ház pesten

- nettó 360.000 ft-os jövedelem

- 14 millió félrelett állampapír


júl. 29. 14:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
30. Ezt úgy hívják hogy hivatás ès szakma szeretet, tanár egészségügyi szakdolgozó, kormányhivatalnok, ezek mind hivatásból csinálják nem a pénz miatt.. tudod olyan is létezik hogy hivatásodat, szakmaszeretet
júl. 29. 19:01
 32/36 anonim ***** válasza:
52%
Majd elmúlik 🙈
júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
25: én voltam az, aki így kommentált. Nem én gondolom így, hanem az átlag nyígó pasas, az ő nevükben írtam. Hasonló kérdezőktől már Selena Gomezre, Palvin Barbira is hallottam, hogy már nem elég fiatalok nekik...
júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
65%
A linken szereplő nőkhöz nem kevés pénz kell:) A kis 14 milliódat 2-3 hónap alatt elkaparják
júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Hahó, kérdező! Mi lesz a pénzzel? A nőnek adod?
júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
33%

- nettó 360.000 ft-os jövedelem

Kevés

- 14 millió félrelett állampapír

Hú, vazze....Raktad volna inkább kriptóba.


19/L

júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!