Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért csinálnak bűnbakot a magas férfiakból?

Figyelt kérdés

Miért hiszik sokan azt hogy ha magas vagy akkor találhatsz nőt?

A Chadlet-ek is sikeresebbek a nőknél mint a magas középszerű srácok. Próbálok a való életben is ronda barátokat szerezni de ők soha nem viszonozzák a dolgot.



júl. 27. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az a chadlet?
júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

A magasság sok nőnél neurotikus elvárás, úgymond, ez a belépő. Nem hibáztatom őket, én se vonzódok testileg mondjuk egy erősen telt lányhoz, természetesen mindenkinek joga van azt választania vagy ahhoz közeledni, akihez szeretne.

Én alacsonyabb srácként úgy érzem, hogy magasabbakhoz képest sokkal többet kell teljesítenem (és az is lehet, hogy feleslegesen). Az én dolgom, úgymond, nem az, hogy hibáztassak vagy mást okoljak, hanem, hogy dolgozzak magamon, az életemen.

Azonban szerintem ezt a köznapi tapasztalatot (a nők nagy része általában jobban vonzódik egy magasabb férfihoz) szerintem el lehet ismerni tényként.

júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

12 nagyon le akartalak pontozni, de végül tényeket írtál.

Viszont: a kövérség ("teltség" XD), elhízás összehasonlíthatatlan az alacsony termettel, ugyanis az előző az egyén hibája, utóbbi pedig 90% genetika, 10% egyéni befolyás tinédzser korban.

Továbbá megvetendő, amikor a nő kizárja a saját ligáját az ismerkedési körből ("nem randizom 185 alatti pasival" - mondta a 155 centis Stacy)

júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
A férfi minimum 175 centi magas. Alatta törpe.
júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés, hiszen pl. Balázs ha jól emlékszem magasabb, mint 2 méter.
júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!