Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne egyszerűbb, a társkeresés, ha egy szabvány döntene róla, hogy ki alkalmas és ki nem?

Figyelt kérdés
Tehát lenne egy kritériumrendszer, és aki annak nem felel meg, akkor az nem vesz részt benne. Ez mehetne nőkre és férfiakra is, így nem lenne hiszti, hogy ő senkinek nem kell, hiszen nem felel meg a meghatározott minimum előírásoknak, akkor az nem is próbálkozhatna.

júl. 23. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
61%
49.: Te ezzel beismered, hogy szimpatizálsz a náci megoldásokkal?
júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

51! A nácik betiltották a dohányzást a vonatokon, ma sem lehet dohányozni a vonatokon, ergo ma a többség szimpatizál a náci megoldásokkal!


Hitler vegetáriánus volt és szerette a kutyákat ergo mindenki aki vegetariánus és szereti a kutyákat olyan mint Hitler!


Az érvelési hibád: Reductio ad Hitlerum vagy a te esetedbeen reductio ad Nácium.

júl. 24. 15:28
 53/62 anonim ***** válasza:
73%

52

Igen, mert állami eszközökkel, és erőszakkal korlátozni az állampolgárok emberi jogait GENETIKAI alapon, az valóban ekvivalens a kutyák szeretetével.


Gratulálok.

júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
55%
52: erre szokták azt mondani, hogy a törött óra is pontos időt mutat 2x egy napon. Attól, hogy vkinek van 1-2 gondolata, amivel egyetért a többség, nem azt jelenti, hogy minden téren igaza van.
júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
53-54! Ne tereljetek már az 51-es hülyét csinált magából az állandó nácizással, én rámutattam, mennyire szánnivaló az erőlködése, és miért gyáva dolog ilyennel takarózni, ő be akart vinni abba, hogy itt nácizhasson, csak nem gondolta végig mekkora butaságot csinál.
júl. 24. 15:44
 56/62 A kérdező kommentje:
Meg ez így gyakorlatilag menekülés! Nem velem vitatkoztok, hanem személyeskedni próbáltok.
júl. 24. 15:45
 57/62 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki holnap a zsidók deportálását meg Lengyelország lerohanását hirdeti meg, akkor is az lesz, gondolom, hogy "Jajugyanmár, ne nácizzunk." 😂


Vicces amúgy a kérdező, hogy ezzel az egyértelmű trollkodással ennyi reakciót bezsebelt.

júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy a kérdező teljesen komolyan gondolja a kérdést, csakunja a trollokat, akik itt vinnyogva náciznak!


Na akkor egyszerűen:

Az alacsony, dagi, kis farkú ronda pasiknak adni kéne egy papírt, hogy: SELEJT VAGY! NE IS PRÓBÁLKOZZ! -ennyi és nem folyton bátorítani őket, hogy "keresd az igazit" és hasonlók, ugyanez a selejt nőkre is.


Ezt amúgy szerintem értitek is ,csak szándékosan megy a terelés.

júl. 24. 15:50
 59/62 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze az alacsony, kisfarkú és dagadt férfiak magánéletéhez, az a nagy helyzet.
júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

58: sztem ezt lehet tiltás nélkül is kezelni... elmondani nekik, hogy kevesebb esélyük van, mint a többségnek, ennek tudatában lehet próbálkozni, és hogy mik a határaik csúnyán szólva. Mert még ronda csövest is láttam, akinek volt nője... olyan is, de volt. És ismerek olyan alacsony, dagi férfit, akinek olyan kisugárzása volt, hogy minden 3. nő bele volt zúgva (farokméretről nem tudok, de olyanok is ajnározták, akik nem láthatták a farkát, és gazdag sem volt).

A toxikus pozitivitás, meg "ne add fel, megtalálod a tökéletest seperc alatt, biztos vagyok benne", tényleg nem jó hozzáállás, de a tiltás sem.

júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!