Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 40-50 évesen vannak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 40-50 évesen vannak akik csak fiatalabb férfiakkal szexelnek, járnak?

Figyelt kérdés

Bár főleg 40-50 éves férfiakra jellemző hogy 10-20 évvel fiatalabb nőkre hajtanak, mert korosztályukat nem tartják vonzónak de nőkben is van ilyen?


Ha igen miért?



júl. 22. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert a korosztályukat nem tartják vonzónak
júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz kitalálni? Nézz meg egy átlagos 40-50 éves pasit. Kopasz(odik), elhízott, igénytelen. És bárki bármit mondd, a nők jobban odateszik magukat és többet törődnek a megjelenésükkel.
júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
De ha még nem is igénytelen és nem kopaszodik, akkor is jobban néz ki egy 25-30 közötti. Ez van.
júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 2

# 3


de férfiakra nagyon be van rágva a világ ha ők 40-50 évesen fiatalabb nőt akarnak

júl. 22. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Mert a vallalhato 40-50 pasik a fiatal lanyokra csorgatjak holott ott vannak a azep vonzo 40-50es nok is. A kapuzarasi panikban azt hiszik h majd jo pasik lesznek ha felszednek egy naiv lanykat. Holott pont nem.


Ezert a 40-50es noknek nem marad mas mint korban alamenni. Vagyis a 30-40 eves pasikkal osszejonni.


A tobbi 40-50es melyen szinten aluli. Vallalhatatlan.

júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
#5 Na ez mondjuk ebben a formában bullshit.
júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Vannak persze az állandó szexpartnernem is egy 40+ milf. Én 35vagyok, ő megmondta az őszintét. Szereti a fiatalabb pasikat, mert rendesen.....
júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd van 7-es, mert a magyar 40 +os nők zöme iszonyúan elhanyagolt és rusnya.

Főleg azért,mert fiatalnak akarnak látszani és olyan ruhákban,olyan sminkkel járnak,amiben nevetségesek és rájuk nézni is borzongató.

De az is igaz,hogy a 35- 40 feletti pasik is borzalmasak,igénytelenek és modortalanok.

júl. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6

nem bulshit sajnos

Tapasztalat. A korulottem levo 40-50eves pasik 70% vallalhatatlan. Semmi sport rendes kaja nem furdik rendesen normalis ruha nuku...


En sportolok odafigyelek a kajara az tisztasagomra egeszsegemre, de aki korombeli az vagy elkelt, vagy a vallalhatatlan kategoria vagy hajtja a tiniket 20as csajokat fiss elvaltkent.


En egy nalam 7 evvel fiatalabb ferfival vagyok egyutt evek ota. Nekem nehez volt elfogadni h egy nalam fiatalabb pasi komolyan erdeklodik. Komolyan gondolja. Mindig idosebb parom volt. De ok jellenleg es velhetoen a jovobe is kiestek.

júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9


de ezt úgy érted hogy olyan férfiak is akiknek anyagi lehetőségeik is jók, azok is büdösek és igénytelenek?

júl. 23. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!