Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzom a szexcentrikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a szexcentrikus nőket?

Figyelt kérdés
40-es férfi vagyok. Nem sok kapcsolatom volt, így túl nagy tapasztalatom sincs ezen a területen. Ezért hasonló nővel szeretnék ismerkedni, de a korosztályomban nem találok. Külsőre normálisan nézek ki, nincs gondom az ismerkedéssel, de valamiért mindig ilyen nők találnak meg.
júl. 19. 12:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Szerintem ez is, meg az is rendben van, nincs olyan hogy kevés/sok, jó/rossz. Sok értelmes, értékes nőről maradsz le, ha ilyen következtetéseket vonsz le egy szám alapján, aminek nagy eséllyel semmi köze a személyiségéhez. Lehet bölcsebb lenne nem is feszegetni a ki hány partnerrel volt témakört, csak egy ötlet. Kívánom neked a legjobbakat, kevesebb ítélkezés, nyitottabb hozzáállás 🙂
júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11


Köszönöm, de nem ítélem el őket, csak azt gondolom nekik sem én kellenék.

Amúgy nem feszegetem hány partnere volt, de így vagy úgy kiderül nekik nagyon sok. Valamelyik szexrandi oldalon is fent van. És valóban értelmes nőkről van szó legtöbbször.

júl. 19. 13:48
 13/25 A kérdező kommentje:

11


Olyan is volt aki meztelen képet küldött magáról. Nem kértem. Aztán megsértődött hogy nem viszonoztam.

júl. 19. 13:53
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

"gondolom nekik sem én kellenék"



VS



"meztelen képet küldött magáról"



Ezt hogy szamolta ki? Matematikus on? :)



40F incel

júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ó drága barátom, aki csak 3 nővel volt életében, aki 40 éves szűzet keres, de meztelen képeket küldözgetnek neki szexet akaró nők, te egy nagyon sajnálatra méltó helyzetben vagy.

Nagyon nagyon sajnállak!

júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Esetleg jó "alapanyagot" látnak benned.
júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

"meztelen képeket küldözgetnek neki szexet akaró nők"



Gondolom a mazsas, 40 koruli "tesasszonyok" kuldozgettek neki kepet, es amiatt megy a hiszti. De akkor ne mondjon olyat, hogy NEKIK nem kellene.



40F incel

júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Csodálkoznál, ha csinos nők küldözgetnének képeket?
júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

15.


Nem kell sajnálni. Nem szuzet keresek. Én sem vagyok az.

júl. 19. 16:40
 20/25 A kérdező kommentje:

16.


Biztosan. Nincs is ezzel baj. Írtam, az ismerkedés nem nehéz, csak úgy tűnik sokat változott a világ. Én meg a szex teruleten lemaradtam.

júl. 19. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!