Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzom a szexcentrikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a szexcentrikus nőket?

Figyelt kérdés
40-es férfi vagyok. Nem sok kapcsolatom volt, így túl nagy tapasztalatom sincs ezen a területen. Ezért hasonló nővel szeretnék ismerkedni, de a korosztályomban nem találok. Külsőre normálisan nézek ki, nincs gondom az ismerkedéssel, de valamiért mindig ilyen nők találnak meg.
júl. 19. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Zavar h a nok szeretik es igenylik a szexet?
júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy jóval tapasztaltabbak. 20,30... 50 pasival is voltak, amíg én csak három nővel. Igaz őket ez nem zavarná.
júl. 19. 12:32
 3/25 anonim ***** válasza:
18%

Mivel manapság minden a testiségek körül forog a nők is jobban megélik a szexuális vágyaikat ez ma már nem tabu kezd alap lenni.


Off: ebből derű ki hogy igazából a nőknek sokkal nagyobb libidója van mint a férfiaknak de ez sejthető volt ugyanis valószínűleg ezért voltak annyira le korlátozva a vallási és társadalmi nyomás gyakorlás által. Ami valahol érthető mert hát a férfiak többsége nem akarja más zabi gyerekét nevelni.

júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Kezdd el velük a kapcsolatot. Tapasztalsz egy kicsit, aztán máshogyan fogod majd kezelni ezt a helyzetet. Nem fogsz attól megváltozni, az értékrended és a temperamentumod is marad a régi. Könnyebben fogsz magadnak valót találni, ha megismered a másik oldalt. Ne arra várj, hogy az igazival fogsz legközelebb lefeküdni. Az néhány nővel odébb van.
júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

" ebből derű ki hogy igazából a nőknek sokkal nagyobb libidója van mint a férfiaknak de ez sejthető volt ugyanis valószínűleg ezért voltak annyira le korlátozva a vallási és társadalmi nyomás gyakorlás által."

Jajaja, a nők szoktak erőszakoskodni, hisztériázni, hogy nekik jár a szex, prostikhoz járni tömegesen, csaholva fizetni onlyfans-en képi anyagokért, retkes, használt bugyikért kuncsorogni, és pénzt adni érte. Ja, nem. :)

júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Komplexusos vagy. Azért zavar, hogy "szexcentrikusak" a nők. De ha te lennél túl 50-60 nőn akkor is ugyanezt hajtanád mert többre tartod magad mivel virsli van a lábad között. Nem csoda, hogy 40+ évesen nincs nő egyáltalán. Nem is való neked!
júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6


Engem nem zavar ha valaki szexcentrikus. Csak azt gondolom hasonló hasonlóval jön ki jól.

júl. 19. 13:27
 8/25 anonim ***** válasza:
33%

5

Ne haragudj, de ez akkora baromság, mint a ház. Összemosod a libidót az erőszakkal, holott a kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Ráadásul úgy állítod be, mintha a szexuális vágy valami negatív, szégyellni való dolog lenne. Iszonyat maradi hozzáállás.

júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de 40 körül azért már gyakoribb a 20 partner, mint a 3. Ez egyszerű statisztika, évtizedek alatt, ha az embernek volt hosszabb, rövidebb kapcsolata is, összegyűlik ennyi simán. Ennek semmi köze a szexcentrikussághoz. Vegyük azt, hogy valakinek van egy szingli éve, amikor 2-3 különböző partnere volt. 3-4 havonta egy szex az szexcentrikusság? Nem ezek a nők vonzódnak hozzad kifejezetten, hanem a nők nagyrészének ebben a korban már ilyen mennyiségű volt. Tűt keresel a szénakazalban, nem lehetetlen, de nem egyszerű megtalálni.
júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9.


Igen. Erre is gondoltam, hogy 40 felett már normális a 20 vagy 50 partner.

Sajnos nekem sok év kimaradt az ismerkedésből. Nem tudom manapság mi mennyire általános.

júl. 19. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!