Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbáltál meg eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbáltál meg eddig bárkit felszedni? Hol találkoztál a pároddal?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Hogy kellene viselkednem nőként hogy leszólítsanak a férfiak?
júl. 18. 00:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam buták vagytok, csak a kérdés buta.

Mondjuk a válaszomat azért érthetnétek, mert alapvetően ugyanúgy működünk. Úgy tudod rávenni a férfiakat dolgokra, ahogy önmagadat tudnád rávenni ilyen dolgokra. Nem bonyolult.

Nem rosszindulatból írom

júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy bocs, Kérdező, csak én is marhára unom már ezt... Soha nem történik semmi, csak néééééznek. Ha pl. strandon üldögélek teljesen egyedül 1,5 órát, tőlem valamivel távolabb más emberek, tehát "biztonságosan" oda lehetne jönni, nem lenne nyilvános nagy beégés meg semmi, akkor sem. Ennél könnyebb helyzetet én már nem tudok teremteni, nyilván egy bolt kellős közepén, ahol kb. egymásba érünk csomó más emberrel, senki nem fog "kockáztatni". Álljak ki a sarokra? 🤷🏻‍♀️

És a #7-re visszautalva, már rég megvolt Dora Gyula összes, biztos működik, csak nem 2024-ben, legalábbis nekem.

júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ez a "hogyan vegyük rá a férfiakat a kezdeményezésre" dolog, mindig csak egy nagyon nagyon szűk rétegre vonatkozik.

Tehát ha a 12-es hozzászóló a strandon üldögél egyedül és mondjuk ÉN elindulnék felé, biztosan nem az lenne a rekaciója, hogy "úúúú végre valaki ide mer jönni", hanem, hogy "úr isten ez meg mit akarhat"...

A legjobb pasik meg nyilván a lehető legjobb vagy könnyen elérhető csajoknál fognak csak kezdeményezni, ahhoz meg a legtöbb ide irogató nő rohadtul kevés lehet.

júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy 13# írja

Az elvárás hogy kezdeményezzen az ember csak egy szűk rétegnek szól senki másnak. Elvárnátok hogy ez a szűk réteg titeket hajkurásszon, amikor nálatok jobb (szebb, szexibb, pajzánabb) nőik vannak akik akár maguk szedik fel ezeket a pasikat hiszen ezek a népszerűek.

Tehát amit elvártok az egyszerűen nevetséges. Ha tényleg pasit akartok, nektek tetszőt akkor bizony nem marad más mint felemelni a seggeteket és próbálkozni. Nem tetszik?

Ja hát nekünk sem

júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sehol
júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elég vicces ez, hogy elvárják a kezdeményezést aztán egyből hárítják ha jön.

Például van egy kolleganőm akinél most úgymond kezdeményeztem.

Eddig azzal etetett hogy miért nem kezdeményezek csajoknál, ő meg egyedül van jóideje, így ez egy burkolt felhívás keringőre. Igenám de azért átláttam én rajta.

Megcsináltam, de úgy hogy a kecske is jóllakjon meg a káposzta is megmaradjon. Megkértem (mivel javítasra szorul a kocsim) hogy eljönne e velem a Balcsira hétvégén mert megdöglök ebben a melegben. Nem is akartam többet, de megvolt az elvárt egosimogatás, és még bohócot sem csináltam érte magamból, a kérés őszinte volt (tényleg le akarok jutni, lehetőleg nővel) és nem kellett volna többet nyújtania legfeljebb bekennénk egymás hátát (erről nem volt szó)

A válasz: nem, nem is akar a balatonra menni

Na hát akkor mit is akartok?

Ja hogy valaki mindenkikedvence hívjon titeket, de arra várhattok

Én meg megoldom egyedül is, de akkor is a balcsiban fürdök a hétvégén

júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Téged nem akar, vagy téged és a Balatont nem akarja vagy a Balatont nem. Választhatsz.

júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17#

Akármelyik is, a lényeg hogy így is úgy is off az illető, akármelyiket is nem akarja

Őszintén szólva én most bármelyik nőnél jobban kívánom a hűsítő vonzó strandot

Ahhoz meg nem kell nő

júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedés kb. 100-ból 1x célravezető, meg ezek a jelzéses marhaságok.


A legjobb ha az ember valamilyen úton módon el tud kezdeni beszélgetni a másikkal.


A többi marhaság soha nem biztos, és napok hetek hónapok telhetnek el vele és semmi nem fog történni

júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"A viselkedés kb. 100-ból 1x célravezető, meg ezek a jelzéses marhaságok."

Ja, kb. füstjeleket is küldözgethetnek, annyi értelme van ennek.

Nem is értem hogy miből gondolják egyesek hogy egyszer majd a vágyott top csávó pont őket kiszemelve odamegy hozzá?

Álomvilágban élnek

júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!