Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbáltál meg eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbáltál meg eddig bárkit felszedni? Hol találkoztál a pároddal?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Hogy kellene viselkednem nőként hogy leszólítsanak a férfiak?
júl. 18. 00:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy. Minden 3. férfi vendég leszólít pedig egyik iránt se érdeklődök. Párommal is munkahelyemen találkoztam.
júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 45 éves férfi vagyok.


Nem minden nőre tapadnak azonnal a férfiak, valakinek nem olyan az alkata. Akinek előnytelen a külseje, vagy aki mindig lesütött szemmel jár, mert önbizalomhiányos, vagy fel se néz a telefonjából, annak nem sok esélye van.

Nekik célszerűbbek a netes társkeresők vagy olyan társaságok, ahol meg lehet ismerni nyugodt körülmények között, hosszabb idő alatt a tagokat, és van valami közös tevékenység, pl. túrázás, sport, tanfolyam, hobbi, stb.


Én ismerkedtem régebben utcán, buszon, vonaton, edzésen, munkahelyen, netes társkeresőkön, és különféle spontán helyzetekben. De ebben az is segített, hogy elég könnyen beszédbe elegyedek mindenkivel, és nem szánalmas, erőltetett csajozós dumákkal, csak úgy hétköznapi témák kapcsán.

júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Sehol nem próbáltam meg senkit soha "felszedni". Alapból ez már arra utal, hogy nem komolyak az ember szándékai.

Engem próbáltak már meg nők felszedni régebben, az egyik esetből let életem első és vélhetően utolsó párkapcsolata is.

Amúgy a legjobb helyszínek erre azok, ahol az ember jobban elengedi magát. Szórakozóhely, kocsma, fesztivál, koncert. Az legjobb helyszín ezek közül amúgy is a zenei fesztiválok. Elvégre a legtöbb fesztivál azért valamilyen szinten tematikus, tehát egy bizonyos réteg zenei ízlését szolgálja ki. Ez már rögtön egy közös pont, hogy vélhetően aki elmegy egy rock fesztiválra, ebben a stílusban mozog. Ilyen helyeken simán lehet vegyülni, spanolni, nem feltétlen közvetlenül (szexuális) ismerkedési szándékkal (szerintem abból soha nem sül ki igazán jó dolog), hanem csak úgy alapból barátkozni, ismerősöket szerezni.

Közös hobbi általi ismerkedés, barátkozás is hasonlóan jó lehet, csak ehhez kell egy olyan hobbi amit inkább társaságban végez az ember.

júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem próbáltam felszedni senkit. A párommal badoon ismerkedtünk meg és remélem, ő az utolsó az életemben. Egyúttal a második is.
júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

Szívesen flörtölök, dícsérem a nőt. Ha veszi a lapot, folytatom.


Akár itt is, egy levelezés alkalmas lehet.


A holra nincs válaszom, bárhol. Ha tudnám, téged hol talállak ... ;)

júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagydumás, szóval nekem eddig az jött be, hogy valamilyen közösségbe elmentem, és ott ismerkestem. Pl tiniként néptáncoltam, most társasjáték estékre járok, ilyesmi.
júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Most az a kérdés hogyan kell nőiesen viselkedni?

Hogyan kell mosolyogni, kecsesen járni vagy nőiesen öltözködni?

Barlangban laksz vagy mi?

júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7 Nem. Csak ma már max a nézésig, kis mosolyig jutnak el a férfiak, és ennyi. Az a kérdés, hogy hogyan lehetne ennél többre is "rábírni" őket.
júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Az a kérdés, hogy hogyan lehetne ennél többre is "rábírni" őket."

Ez nagyon egyszerű kérdés

Tedd fel magadnak: téged hogyan lehet rábírni hogy többet tegyél?

A különbség mindössze annyi hogy a 2 esetben másként lehet vonzalmat kiváltani, de alapvetően ez a 2 eléggé ugyanaz. Tehát ahogy téged rá lehet bírni a kezdeményezésre úgy lehet rábírni a férfit is.

Viszont ha sikerül megválaszolni, akkor nem is lesz szükséged a férfi lépésére. Szóval buta a kérdés

júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor buták vagyunk a kérdezővel, ez van. Hasznosabb lett volna konkrétan leírni, mint ez az aki érti, érti, aki nem, az így járt jellegű reakció.
júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!