Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Túl nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy életben még nem jött össze semmi srácokkal, csak tetszenek nekem, és én csalódok. Hol kedvesen utasítanak vissza/ zajlik le ez a folyamat, de többször volt már elég fájó is. Irigylem azokat a lányokat, akik panaszkodnak, hogy el kell hajtaniuk a pasikat.😄

Szóval társkeresőzöm, és hát azt sem sok sikerrel eddig, bár úgy kb egy hónapja kezdtem el igazán foglalkozni vele, meg itt is beszélek néha pasikkal azért.

Szóval általában az is, aki külön leírja, hogy komoly kapcsolatot szeretne, első beszélgetéskor szexi képet küld (jobb esetben nem a farkáról…), és szexi képet kér is, szexchatelni akar rögtön, stb. Kaptam sugarbaby ajánlatot is, meg többen hívtak már fel a lakásukra. Vagy valakivel tök jól beszélgetünk, de nem hív el randira, még egy ilyen módon vehető utalás sincsen. Csak írogattunk napokig. Én egy srácot elhívtam lényegében randira, és teljesen oda volt, hogy juj egy ilyen szép lány randira hívta, de aztán aznap lemondta, és azóta sem történt semmi.

Persze ezek mind azok a srácok, akiket lehet én nem is húztam jobbra, vagy csak pl a bemutatkozásuk, vagy ilyenek miatt. (Ja vagy a barátnőm volt, de akkor meg azért, mert volt állatos képük.😄 De ez mindegy…)

Mások szerint szép lány vagyok, és az az igazság, hogy rengeteg 30+-os pasinak tetszem (itt gyk-n is sokan írnak), de én annyira szeretnék egy korombeli srácot, akivel ugyan arra vágyunk. (Fiatalok vagyunk, nem rögtön az esküvőn meg gyerekeken gondolkozunk, csak szeretni akarjuk egymást.)

Kezdek már tök szomorú lenni, hogy senkit sem találok…

Még soha nem is randiztam, ami azért ennyi idősen már elég furcsa… 19L



júl. 14. 20:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Senkivel nem beszélek semmit. Mint írtam, elrakom magamban, megoldom. Egy idegen nem tud segíteni, hallgatni sem, mert sügér hozzá és nem érti amit kellene.
júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!