Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanárként nehéz ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárként nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől már a rövid gyakorlatot csinálom, szóval mondhatom, hogy hivatalosan is megkezdődik a pedagógusi életem. Ez egyrészt iszonyat izgalmas stb. stb, másrészt ijesztő, ugyanis nemrég ért véget az utolsó kapcsolatom és olyanokat olvastam, hogy tanárként nehéz ismerkedni. Pedagógusok ti mit gondoltok erről?

26 éves vagyok és férfi.



júl. 10. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagy és 26?

Az összes kolléganő (70ig bezárólag) beléd fog szeretni. Ez az alap.

Aztán a lánydiákok fele.

És végül az anyukák negyede.

Erre készülj.

júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy kivételével az összes volt szaktársam házas vagy komoly kapcsolatban van. Én is tanárszakon végeztem, 6 éve.
júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem annyira reménytelen a helyzetem. Köszi a válaszokat! :D Megmondom őszintén ez a gondolat csak a napokban fogalmazódott meg bennem és, amit olvastam erről az megijesztett egy picit.
júl. 10. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

1-es jól mondja. A nők elalélnak a fiatal férfi tanároktól, szóval hiába nem lesz ütős fizetésed, annyi szociális kredited lesz a nők szemében, hogy az mindent ütni fog.

Tanárnőként sokkal nehezebb dolga van az embernek, a férfiak lenézik, mert keveset keres és gyerekpesztrának gondolják. Téged viszont körbe fognak ajnározni.

júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb foglalt ha tanár, ha anyuka. A kis diáklányokkal remélem nem állnál le. De amúgy sem a legjobb kolléganővel összejönni. Nem igazán etikus.
júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Milyen intézményben fogsz tanítani, és mit?
júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy általános vagy középiskolában kötök ki, de szívem az előbbit akarja. Amúgy angolt és földrajzot.
júl. 10. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Kapsz sok szaftos friss puncust
júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Rádcuppan majd a sok elhízott,zsémbes 40 feletti tanárnéni. Tanár voltam én is,de részben ezért hagytam ott. Lerobbant,egymásra irigy,frusztrált és sokuk gyerekgyűlölő. A 11-12. -es fiúkra pedig másznának rá.

Most lehet megsértődni, de két még aktív tanár barátom ugyanezt mondja.


F

júl. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Kb. 16 évesek lehettünk, amikor az egyébként csinos 32 éves osztályfőnöknőnk elkotyogta, hogy "gyermekeim, a barátnőimnek mind ilyen korú szeretői vannak, mint ti vagytok"! 🤣

Namost, ez 30 éve volt, akkor még etikailag ez a kutyát se érdekelt, Amerikában manapság meg már egyenesen megrontásnak és bűncselekménynek számít, hány dekoratív fiatal tanárnőt vittek már el ilyen miatt bilincsben...

júl. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!