Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves férfiként szeretnék...

25 éves férfiként szeretnék ismerkedni velem egy korú nőkkel. Lenne kedved ?

Figyelt kérdés

Debrecen környékén élek, 25 éves vagyok, magamról pár gondolat:



Soha nem követem a tömeget az életben, mindig a saját utamat választom, hogy a szívem útját kövessem. Ezáltal teljes koherenciát érzek magamban, függetlenül a helyzettől. Minden lépésem abból fakad, hogy felelősséget vállalok a döntéseimért. Képes vagyok határozottan kiállni az értékeim mellett, még akkor is, ha ezzel az a kockázatom, hogy nagyszabású botrányba kerülök. Férfiként a bátorság, és az önbizalom hajt, minden napom egy újabb lépés s legbelsőbb álmaim megvalósítása felé. Jobban kiszeretném emelni erősségeimet, és felfedni férfias értékeimet.

Én egy olyan ember vagyok, aki szereti a vitákat, s úgy érzem, királyi aura veszi körül a testem, hisz elképzelhetetlen önbizalom, és hihetetlen bátorság építi fel lelkem, engem, egy igazi elvű embert, aki minden helyzetben ragaszkodik elveihez, tökéletesen ismerem saját önértékelésem, s ezért követem nap mint nap a magam elé kitűzött ambiciózus céljaimat, s karizmatikus, izmos, és mindenekelőtt elegáns testem, mely hatékonyan hagyja el a kielégületlenség érzését, és intenzív vágyak teljesítésébe kezd. Vágyom arra, hogy a hétköznapokban rendkívüli pillanatokat éljek át, s felkészülten várom, hogy őszinte bókokat kapjak nőktől. Győződj meg rólam a saját szemeddel!


júl. 8. 11:28
 1/3 anonim válasza:
Szia, esetleg ha a lanyok nem jonnnek be meleg fiukent szivesen megismernelek.
júl. 8. 13:09
 2/3 anonim válasza:
xddddddddddd
júl. 9. 10:15
 3/3 anonim válasza:
Kuldj képet
júl. 10. 07:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!