Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfi incelek hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi incelek hirtelen nők lennének, akkor szerintetek kb. hány százaléka találna párt és hány százaléka maradna incel azaz femcel?

Figyelt kérdés
júl. 9. 14:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%
Én ha szép nőnek születtem volna sokkal jobb lenne az életem. A nőknek minden sokkal könnyebb. Minden sokkal jobban ment volna az életben. Azért pocsék az életem mert férfinak születtem.
júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
Ha SZÉP nőnek születtél volna, 11-es. Nekem rondának sikerült. (Pedig 40F incel, rák jegyű és rák aszcendensű is vagyok elvileg...) Így meg az van, amit a 9-es írt az utolsó bekezdésben.
júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
21%
Akkor együtt irigykedhetünk a szép nőkre. Nekik minden könnyű.
júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

#5 „leszbikuskent kikérem magunknak 😅 egy bizonyos szint alá mi se adjuk. Aki defektes az minálunk is egyedül marad”

Egy leszbikus, aki defektesnek nevez más leszbikusokat. Azé az erős. 🥹

Amúgy nem tudhatod, hogy a kérdésben szereplő nővé változott incelek tényleg nem tetszenének-e neked, és a többi leszbikusnak.

júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
14# nehezen megy a mondat értelmezés? Az inceleket neveztem defektesnek,akik nyilván nőként is ugyanolyan pszichotikus elmebetegek lennének kicsavart logikával forditva lovon üléssel,mint most
júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
10%
#15 Ha te férfinak születtél volna akkor a mai napig szűz lennél.
júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
15# na erre a logikára kíváncsi vagyok 😄 hajrá, várom a kifejtest,ugyanis szerintem több nőm,volt mint neked🤗
júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

#15 „nehezen megy a mondat értelmezés?”

Ezt írtad: „Aki defektes az minálunk is egyedül marad”

Ezen nincs mit félreérteni, mert ott van. 😅

„Az inceleket neveztem defektesnek,akik nyilván nőként is ugyanolyan pszichotikus elmebetegek lennének kicsavart logikával forditva lovon üléssel,mint most”

Szóval te leszbikusként az inceleket (heterók egy részét) nevezed defektesnek? Azé ez se gyenge… 🥹

júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%

Azért nem mindegy milyen módon változnánk nővé. Megmaradna a szexualitásunk, az emlékeink, a "férfi agyunk", férfi gondolkodásmódunk, az eddigi berögződéseink stb. vagy kvázi új emberré születnénk?

Tehát csak testileg formálódnánk nővé, vagy lelkileg is?

Utóbbi esetben, kevesen lennénk "incelek" (vagy femcelek, ahogy tetszik), ha viszont csak testi átalakulás lenne akkor azért jóval többen maradnánk ugyanúgy egyedül.

Anyámból, húgomból és nővéremből kiindulva én jól néznék ki női testben az biztos. Bár azért az sem mindegy, hogy mondjuk a magasságom megmaradna-e vagy mondjuk az a tény, hogy kißaszottul kopaszodom. Szóval kopaszodó, elég magas nőként azt hiszem rosszabb lenne inkább csak az életem mint most :D

Viszont az vallom, hogy manapság nőként sokkal több lehetősége van az embernek, főleg ha egy normálisnak mondható, alapvetően nyugati értékrendű országba születik és legalább átlagos külseje van.

Férfiként szopás az élet és nem csak a szexualitás miatt.

Gondoljunk csak bele, pont megint egy olyan korba lépünk ahol a fidesz propagandától függetlenül tényleg valós esélye van komolyabb háborús konfliktusok eszkalációjának, szóval ott is kik fognak harcolni? A jellemzően csóró, alsóbb rétegekből származó, szarul kinéző, kvázi értéktelen incelek.

Legalábbis első körben. Hiszen mi "feláldozhatóak" vagyunk. Szar a genetikánk, ezért nézünk ki szarul, nem teszünk hozzá igazából semmit a társadalomhoz, legalábbis hasznosabbak leszünk úgy ha feláldoznak minket. Aztán persze szép sorban mindenkit.

júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
11, 3 napig nem bírnád nőként.
júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!