Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz milyen testi/szel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz milyen testi/szellemi probléma gátol a pártalálásban?

Figyelt kérdés
júl. 8. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Van egy alapbetegségem és így az. Ebből adódóan szocializációs hátrányom is van. (F!)
júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Testi:

Nem vagyok kiemelkedő adottságú, sem magasságban sem megjelenésben sem arcra, szóval olyan uncsi

Sajnos ez már majdnemhogy elég is

Szellemi:

Elkerülő személyiségzavar, ebből fakadóan gyenge szociális képességek, visszahúzódó személyiség. Ez a vélhetően legnagyobb gátja az ismerkedésnek számomra

júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
A vakságom.
júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Alacsonyság, rondaság, csóróság.
júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább magamat gátolom, mert az unalmas szexet kedvelem, és ez az elején nem probléma sokaknak, de aztán az lesz. Szóval inkább hanyagolom a párkeresést. Már azon is gondolkodtam, lehet, hogy nekem nem is kéne pár. Mármint szeretnék, de lehet azért vagyok így összerakva, mert nem kéne.
júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

"mert az unalmas szexet kedvelem, és ez az elején nem probléma sokaknak, de aztán az lesz."

Ez mégis mit jelent?

Nem szereted az anált és az orált?

Vagy valami másról van szó?

Mert előbbieket jópáran hanyagolják azt mégis van párjuk

júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6, ha csak 1 módon szexelhetnék, egész nap szexelnék, de rajtam kívül mindenkinek kell a változatosság.


És az orál hiányát baromi kevesen tűrik el.

júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Testi: Nem vonzó az arcom, fejformám, van valami benne, ami miatt kb senkinek sem jövök be


Szellemi: Nem vagyok túl kiegyensúlyozott, baromi erős hangulatingadozásaim vannak

júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Testi: rondaság. És nő vagyok, szóval... 😏 Ráadásul ami a leggázabb rajtam, az elrejthetetlen: az arcom/fejem. Mindig szem előtt van (jó, majdnem mindig, de nem lehet az együtt töltött idő 100%-ában kutyapózban dugni), ahhoz beszélnek, és nyilván nem megoldás rá egy bő, sokat takaró ruha, mint pl. has esetén. Nem, smink sem.

"Szellemi": unalmasság, sótlanság, ingerkerülés, kukaság, csendszeretés, otthonülősség, lassúság, "lustaság" (enerváltság). Mondjuk ami szó szerint szellemi, de megfelelő kinézet és személyiség esetén senki le sem szarná: alacsony IQ (2 számjegyű, és nem 100-hoz közeli).

júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
A pénz hiánya testi vagy mentális hibának számít?
júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!