Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnak a párok egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak a párok egymás mellett élni, lenni?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok és 2 hónapnál hosszabb kapcsolatom még nem volt. Egyszerűen nem értem de nem tudtunk együtt lenni hosszabb idáig. Az egyik idegesített, a másikat én idegesítettem, aztán egyiknek ez volt a szokása a másiknak más volt a szokása amivel nem voltunk kompatibilisek , aztán mindig jött valami probléma különbözőség amivel nem tudtam együtt lenni a másikkal.

Lehet én vagyok a hibás de nem tudom mi lehetne a megoldás erre


júl. 8. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párkapcsolatok ellenben az álmokkal, nem a nyali-fali édes mézes együttlétekből állnak, hanem egy párkapcsolat erejét a kompromisszumkészség adja meg.


23 éve vagyunk együtt a feleségemmel, első felindultságomból már vagy 10X elválhattunk volna. Igen, el kell fogadni hogy pl. ma este nem lesz szex, de lehet hogy egy hétig sem. Vagy pl. ma bevásárolnom meg főznöm kell, ugyanis egyenrangúak vagyunk. Esetleg ma tök fáradt vagyok, semmi kedvem nem lesz olyan dolgot csinálnom, amit már régebben megbeszéltünk, de meg fogom tenni. Vagy éppen nem vagyok jó hangulatban, de tiszteletben kell tartanom őt, nem fogom megsérteni.

Ezek csak példák voltak, a lényeg hogy a fő irány az alkalmazkodó képesség.

júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mások éreznek szeretetett, tudnak kompromisszumot kötni és nem akadnak fent minden apróságon
júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyen idősen nem volt hosszabb kapcsolata az igazából nem is akarja közel engedni a másikat, mert fél, ezért mindenben talál valamit, amivel nem tud együtt élni...
júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te biztos annyira tökéletes vagy hogy bárki tudna veled egyutt élni. Szabad egyedül maradnod.
júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Mások szeretik egymást, nem olyannal vannak kapcsolatban akivel utálják egymást.

2. Kompromisszumkészség. Nem kell, hogy mindig minden pillanatban igazad legyen.

3. A legtöbb ember a napja nagy részét munkával tölti, nem azzal hogy otthon üljön a párjával, így máris nem olyan sok időről van szó.

júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van még egy fontos dolog hogy hosszútávon jól működjön egy kapcsolat, az pedig az, hogy a két fél kompatibilis legyen. Még ekkor is lesznek súrlódások, aztán azokat is jól kell kezelni. Amikor két ember tűz és víz, de a szex jó, az nem kapcsolat, arra felesleges építeni. Sajnos a mai világban nagyon rossz az önértékelése az embereknek, vagy túl, vagy alul értékelik önmagukat. Az sem párkapcsolat, ha valaki retteg az egyedülléttől és emiatt bárki jó neki, bevállalja az alárendelt szerepet.
júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés:). Én is gondolkozom ezen sokat.

Szerintem kell, hogy legyen a felek közt megértés, elfogadás, a másik h*eségének az elnézése, egyfajta nem feltétlen reális gondolkodás együttlétkor, mert e nélkül csakis egyből szembetűnik a másik legapróbb hibája is, amit egyik/másik fél felnagyít és kibírhatatlan lesz az együttlét.

Röviden: kell egy kis őrültség egy kapcsolatban.


Én sem tudnék meglenni egy másik személy mellett, de valószínűleg ő sem bírna engem sem hosszútávon. (F!)

júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!