Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nézik le a pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le a pocakos melósokat, régen ezek a férfiak is találtak feleséget maguknak?

Figyelt kérdés

Most már minden nőnek a sportos férfi kell, vagy hogy legyen 20-on, 30-as éveiben is ilyen nyüzüge tinifiú alkata, például:

[link]

Ha naponta lecsúszik 2-3 sör, már ferde szemmel néznek az emberre és az alkatom sem olyan, hogy elfúj a szellő, van pár kiló felesleg, de az a férfias, nem az ilyen felnyalt hajú tinifiú külső, mégis bántanak, lenéznek, hogy képzelem, stb.

Munkában is valami b*zis aktatologató meló az elvárt, pedig a komoly fizikai munka több erőt kíván is az is sokkal férfiasabb, mint a laptop előtt görnyedni egész nap, de már ez sem tetszik a nőknek, ha férfias, heterós-pasis megjelenésem és komoly munkám van?


júl. 6. 16:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

"Ha naponta lecsúszik 2-3 sör"


Lecsúszik? Inkább iszik a férfi mint a kefekoto, alkoholista és normális nő nem fogja szagolni a büdös pofáját napi szinten főleg nem fog vele lefeküdni. A dagadt disznók meg egyáltalán nem vonzóak az emberek többségének nemtől függetlenül. Ennyi.

júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Senki nem nézi le.

Nekem csak az volt fura eddig amit láttam hogy fél 6 kor kisbolt előtt isszák a kávét vagy feleseket.

Valahogy öltönyös rétegre ez nem jellemző. Meg a szuleimre baráti köreimre sem. A szocializáciojuk fura nekem csak.


De miota én is ezt csinálom hogy csak épp diplomásan hogy család es munka közt csak ez a szabadságom, hogy bolt előtt egy kávé, igy már nem fura.

Az osszes életem ennyi lett. 10perces kávé valahol.

júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem, kedves pocakostroll, a taszító külsejű férfiak régen sem találtak párt, hacsak nem volt extrém vonzó a személyiségük.

Az én apukám pl. melós volt (az 50-es években született), viszont kifejezetten szép és tökéletes alakú férfi volt. A családban és az ismerősök között is jellemzően "melós" férfiak alkották a baráti kört, viszont ezek egytől egyig még gyerekszemmel is jó pasik voltak. Pocakja a nagyanyám 60+-os pasijának volt, a fiatalabb, 30-as, 40-es pasiknak nem.

júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a férfi vagy férfias szóról teljesen más jut az eszembe, mint neked.

A napi 2-3 sör semmiképpen sem férfias, én az alkesz szót használom erre. Tudom, ez egyes "férfiaknál" teljesen normális, de a napi szintü alkoholfogyasztás sosem lesz az, ahogy a sörhas sem. Amit belinkeltél, az egy teljesen normális férfi test, semmiféleképpen sem nyüzüge tinifiú. Nem tudom mióta lenne normális dolog az elhízás.

A b*zis aktatologató pedig valószínüleg kétszer-háromszor annyi ideig képezte magát, mint te. Nálam a férfinak van valami a fejében is, az pl. jobban érdekel, mint a felfújt izmok, meg hogy mekkora súlyt tud felemelni. A komoly munka nem ott kezdödik, hogy cipeled a malteros vödröt.

júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Jól van, itt sem csalódtam a nőkben, az egó és az igények az egekben! :(((
júl. 6. 16:55
 6/30 A kérdező kommentje:
Hogy lennék már alkoholista???! 3-4 üveg szimplán lecsúszik, észre se veszi az ember, főleg ilyen melegben.
júl. 6. 16:57
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
😁😁😁
júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

4: hogy lenne már normális férfitest? Egy ropi, amit elfúj a szél.

Az én 108 kilóm 175 centihez sem olyan rossz azért, férfias, lehet fogni rajta, ezt sem értékelik a csajok?

júl. 6. 17:00
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

És a férfiak miért nézik le a nem szép arcú nőket? Azokat, akiknek sosem lesz olyan hosszú hajuk, ami dús is, egészséges is, fényes is, akármit csinálnak? Akik egy vagyont költenek rá, szigorú diétát tartanak, mégis problémás marad a bőrük? Akiknek nem nőtt értékelhető méretű mellük (B kosár "teteje", de inkább C kosár)? Akiknek egyszerűen nem stílusuk a "csini", "szexi", "nőies" öltözködés, hanem farmer-pólósak? Akik sminkeletlen arccal hagyják el az otthonukat? Hm?

Régen az ilyen nők is elkeltek. Nem voltak értéktelenek. Nem kellett egy nőnek 24/7 tip-topnak lennie, a külseje körül forognia, annyira rácsavarodnia, hogy az egész életét ehhez igazítsa.

júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9. A nőiesség része a szép, hosszú haj, csinos arc, formás, hosszú combok, jól álló ruha, ezek a vonzók a férfiaknak.

A nők pedig teljesen megváltoztak az elmúlt 15-20 évben, nem a férfiasság, hanem a nyálas, szőrtelen tinifiú külső és a nyaffogó "intellektus" (diploma) jön be nekik, akik még egy villanykörtét sem tudnak kicsavarni, csak újjeltartva kávéznak a laptop előtt feket garbóban.

Rőhej. :(((

júl. 6. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!