Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Varga Barnabásnak azért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Barnabásnak azért van ilyen szép barátnője mert ő jó pasi vagy csupán a pénz és a hírnév miatt van vele?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ha Barna egy gyári melós lenne, a csaj rá se nézne.


júl. 3. 19:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ők nagyon cukik egyutt Barna meg az egyik legjobb magyar labdarúgó és jófejnek is tűnik. Amúgy vicces hogy nyomjak az egyszerű melós dumát mert Barna néhány évvel ezelőtt még alacsonyabb osztrák ligakban játszott és mellette melozott pl garazskapukat szerelt. Szóval ő is egyszerűmelós volt, a barátnőjével pedig a falujukban ismerkedtek meg.
júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
A legjobb magyar támadó. De megkockáztatom hogy pl a szezont a Madridban játszó Joselu nem jobb játékos nála. Füllkrug mondjuk jobb de hasonló típusú játékosok. Jobbulást Vargának!
júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

A csaj sem egy gyári melósnak tűnik.


Amúgy már akkor is együtt voltak, mikor nem volt még felkapott focista.

júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%
Varga Barnabás korábban egyszerűmelós volt!!! Jelentettem hamis információ miatt a kérdésed ficsúr!!!!! Elmúltak azok az idők amikor csak úgy ideszarhattál!!!?????5?5?5?5???!
júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
Elég volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
Kérem a tömeges jelentést!!!!
júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

[link]


Aki nem tudja, hogy kiről van szó...

júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

Haggyátok már végre ezt a gyári melós f.szságot! Az emberhez az is hozzátartozik, hogy mivel foglalkozik, mennyire sikeres, mi van a fejében. Kit érdekel, hogy egy pasi milyen jól néz ki, ha a teszkóban söpri a padlót, és nem lehet vele társaságban megjelenni, mert köp egyet a földre? Vagy nem tudok vele semmiröl beszélgetni, mert sötétség van a fejében? Nem azt mondom ezzel, hogy minden gyári melós vagy kevés pénzért dolgozó ember ilyen, de általánosságban lehet mondani, hogy ezek a dolgok egyenes arányban vannak egymással, persze mindig vannak kivételek.

Én általában a saját szintemen választok párt, és az is egy szempont, hogy mivel foglalkozik az illetö. Nem tudom, mi a probléma ezzel.


A kérdés pedig egyszerüen felháborító, mert automatikusan számítónak állítja be azokat a nöket, akik sikeres férfit választottak maguk mellé. Szerintem mindenki ássa el magát, aki nem gyári melós, nehogy megszólják öket, hogy el mertek érni valamit az életben.

júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%

Hát ez a csaj 6/10es semmi különös


A pali meg nem ronda, nem is tipikus szepfiu

júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

18 mondjuk én randiztam már nagyon jó pasi futárral aki okos is volt, az sem sokkal jobb a gyári melónál


Nem minden értelmes ember tud mindig az értelmi szintjének megfelelő munkát végezni

júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!