Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt szerezni? már nagyon vágynék egyre de úgy érzem senkinél nincs esélyem : ( többi lent

Figyelt kérdés
látom hogy nálam rondább srácok boldog párkapcsolatban élnek, én meg még szűz vagyok 21 évesen és ez nagyon elszomorít.. neten vagy nem írnak vissza vagy elküldenek, vagy 2 hét után ghostolnak.. élőben meg nem merek hozzászólni lányokhoz, erre biztosan azt fogjátok írni hogy akkor menjek oda de ez nem olyan egyszerű mert szorongok emberek között. tudom menjek pszichológushoz de azt megalázónak érzem :/ plusz nem is biztos hogy segítene ilyen téren. mit tegyek? nagyon magam alatt vagyok

júl. 3. 11:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
+ ha nincs átlag feletti kinézeted, esélyed sincs ott találni se szexpartnert se komoly kapcsolatot
júl. 3. 14:16
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nincs átlag feletti kinézetem, mégis sok randim volt, sőt, a jelenlegi barátnőmmel is egy ilyen platformon ismerkedtem meg.

Átlagos kinézet mellé egy jó önbizalom, magabiztosság, jó duma, és összejön. Lehet, hogy nem rögtön, és várni kell, próbálkozni, de én vagyok az élő példa, hogy összejöhet.

Nem vagyok nagyon magas, vékony vagyok, némileg geek (második képzésemet csinálom az egyetemen, dolgozom), úgyhogy nem is mondhatod, hogy valami kigyúrt fuckboy vagyok, ráadásul majdnem Veled egyidős vagyok.

júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"már nagyon vágynék egyre de úgy érzem senkinél nincs esélyem"


Jól érzed, bár még nem érdemes feladnod.

Ha majd 30 évesen se lesz semmi tapasztalatod, élményed e téren akkor viszont nyugodtan hagyd a francba. Most még van benned annyi, hogy kibírsz pár durva megalázást, visszautasítást stb., szóval még ne add fel.

júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Most még van benned annyi, hogy kibírsz pár durva megalázást, visszautasítást stb.,"


már volt párban részem.. most már azt szeretném megtapasztalni milyen az amikor valaki szeret

júl. 3. 18:06
 15/17 anonim válasza:
54%

Te mit tudnál nyújtani egy lánynak? Személyiségben, bármiben, erről semmit sem írtál, én elhiszem hogy nehéz az ismerkedés (nekem is az), de a hozzáállásod is katasztrófa. Másokat csúnyának hívsz, pszichológushoz sem mennél el, anyukád véleményétől függsz, a többit nem olvastam el.

Másoknak is vannak nehézségei, de ez még nekem is sok.

30/N

júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát az biztos hogy a tinder és társai azok felejtősek, csakis az önbizalmadat rombolod vele, tovább

Aztán a pszihológus, ha tele vagy pénzzel meg időd is van nem olyan rossz, de nem is oldja meg a problémát. Mert hát abszolút semmiféle eszköze nincsen rá hogy vonzó legyél a nők számára.

Én tapasztaltam, és egy neves szexuálpszihológushoz jártam, de még csak meg sem próbálta beadni nekem hogy van megoldás, legalábbis vele. Mert nincs eszköze, csak a lelki bajaidat tudja kicsit enyhíteni és feltárni, de megoldani nem fogja, a csajozásban meg végképp nem.

A legjobb ha megpróbálod minnél inkább elengedni a témát, az segít normalizálni az életedet. Aztán a vakszerencse vagy segít, vagy nem

júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sehol
júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!