Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt szerezni? már nagyon vágynék egyre de úgy érzem senkinél nincs esélyem : ( többi lent

Figyelt kérdés
látom hogy nálam rondább srácok boldog párkapcsolatban élnek, én meg még szűz vagyok 21 évesen és ez nagyon elszomorít.. neten vagy nem írnak vissza vagy elküldenek, vagy 2 hét után ghostolnak.. élőben meg nem merek hozzászólni lányokhoz, erre biztosan azt fogjátok írni hogy akkor menjek oda de ez nem olyan egyszerű mert szorongok emberek között. tudom menjek pszichológushoz de azt megalázónak érzem :/ plusz nem is biztos hogy segítene ilyen téren. mit tegyek? nagyon magam alatt vagyok

júl. 3. 11:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%
Cumi
júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

1, szerintem azzok a nők nem véletlen ghostingoltak hamar. Ezt ne vedd sértésnek magadon kell változtatnod.

2, úgy tűnik önbizalomhiányos vagy amit annyira nem kedvelnek a nők.

3, Az hogy ki ronda és ki nem teljesen szubjektív. Lehet hogy te egy embert rondának látsz de egy csaj már nem.

4, A pszichológus nem megalázó, ha nem beszélsz róla senkinek hogy ahozz jársz nem fog senki tudni róla. De egyébként ha beszélnél is róla hogy pszichológushoz jársz senki nem tartana alacsonyabbnak vagy gáznak hisz segítséget kérni nem szégyen.

5, A pszichológus bármiben tud segíteni akár az önbizalomhiányodon akár a szorongásodon. Ért hozzá.

júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"szerintem azzok a nők nem véletlen ghostingoltak hamar. "


pedig tök normális, jófej, kedves voltam. legyek "rossziú"? írjam azt hogy "úgy megb***nálak hogy egy hétig nem tudnál lábraállni"? az már bejönne nekik?


"A pszichológus nem megalázó, ha nem beszélsz róla senkinek hogy ahozz jársz nem fog senki tudni róla."


anyám tudna róla és nekem már az is megalázó lenne.. mindig megjátszom előtte hogy milyen jó minden, közbe meg nem

júl. 3. 12:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 Csak feltételeztem hogy a nők a stílusod miatt hagyhattak ott. Nem vagy kicsit nyomulos típus? Szerintem van valami ami nem jöhet be a nőknek személyiség ügyileg. Az irritáló emberek sem tudják hogy azzok ha nem mondják nekik. Tényleg nem bántásból írom

A másik meg hogy retek nehéz megtenni hogy segítséget kérj, tudom, de muszáj mert anélkül nem fog semmi megoldódni, sem a szorongás sem az önbizalomhiány. Mi nem vagyunk pszichológusok ezzel nem tudunk mit kezdeni. Akkor hogyan segítsünk rajtad?

júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Nem vagy kicsit nyomulos típus?"


nem hinném, én szeretek hetekig beszélgetni írásban valakivel mielőtt találkozom vele. szerintem pont amiatt ghostolt az egyik mert azt hitte azért nem hívom el valahova mert nem érdeklem

júl. 3. 13:12
 6/17 anonim ***** válasza:
De egyébként semmit nem ér ha írásban beszélsz velük és aztán majd találkoztok remegve fogsz hozzá beszélni. Legalábbis azt írtad hogy nem mersz élőben lányokkal beszélni. Hát úgy nehéz lesz bármit is kezdeni.
júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok olyan helyet (szórakozóhely stb kizárva) ahol ha odamegyek egy lányhoz nem fog bunkó módon elküldeni a p*csába és nem leszek benne a hírekben hogy "szexuálisan zaklattak egy lányt"?
júl. 3. 13:15
 8/17 A kérdező kommentje:

"De egyébként semmit nem ér ha írásban beszélsz velük és aztán majd találkoztok remegve fogsz hozzá beszélni. "


ha már ismerek valakit (csak egy kicsit is) akkor sokkal könnyebb beszélni vele élőben mint egy full idegennel

júl. 3. 13:15
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát, Barátom, én is ilyen voltam, csak én hamarabb kinőttem. Kezd el értékelni saját magadat, légy magabiztos.

Én úgy oldottam meg a helyzetet, hogy egy jóbarátom felregisztrált engem Tinderre, ott szépen sok-sok nővel beszélgetve megtanultam, hogy mi az, ami bejön nekik, mi az, ami nem. Egyre magabiztosabbá váltam, több, mint 10 lánnyal randiztam rövid időn belül, ha hibáztam valahol, tanultam belőle, bevállalósabb lettem.

Nem azt kell megírni egy lánynak, hogy megbasznád, ez gusztustalan és bunkó. De ne félj tőle, hogy hogyan reagál. Bókolj neki, nyugodtan írd meg, hogy ha macska lennél, mind a 9 életedben megkeresnéd, hogy elhívhasd kávéra, de írhatod azt is, hogy most írod az életrajzi könyvet, és a második fele elég üres, szerepelhetne benne.

Nem olyan bonyolult ez, csak gyakorlás, tapasztalat, és sose add fel, akkor sem, ha százszor csalódsz. Ilyen az élet, ami nem öl meg, erősebbé tesz.

júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a tindert meg hasonló társkeresőket már próbáltam de nem voltak valami jó tapasztalataim.. ott a legtöbb férfi csak szexpartnert keres, a nők meg ego növelés miatt vannak fent rajta
júl. 3. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!