Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy ilyen sok egyedülálló férfi van manapság?

Figyelt kérdés

Szédületes mennyi próbálkozó férfi van manapság .... tényleg mindenhol egy nő szingli férfiba botlik...

Egyik ismerős lány eléggé kövér és felment ismerkedős oldalra és csomó szingli férfival találkozik


júl. 2. 13:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
27%
29. Szerinted mennyi koplalás lehet ebben?
júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
70%
#31 Semennyi, ez genetika, látszik rajta. Iszonyatos mázlista, hogy nem lett lapos mellkasú - mert a genetikai vékonyságot én is hozom, és azt meg annyit zabálok össze, amit meg amennyit nem szégyellek, de cserébe semmi mellem, így már nyilván nem vagyok jó. Ja, meg az is nagy mákja a csajnak, hogy a feje nem ronda, mert akkor baszhatná az alkatát, erre is élő példa vagyok.
júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
67%

29

Remélem, pasiknal is alapnak veszed akkor, hogy nem kövér és pocakos

júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
33%

"Nagy különbség. A havonta más dugó pasi szingliként szerepelt benne, a tartós kapcsolatból szakító nő, aki két éve egyedül van, pedig nem szingli a definíció szerint"

Mert a (havonta helyett) naponta mást dugó pasi valóban szingli, általában. Nekik ugyanis nincs értelme megállapodni. De abban azért egyetérthetünk hogy ezek a férfiak a férfiak egy szűk rétegét takarják, igazolják ezt a társkereső alkalmazások meg úgy általában véve a való élet is mindenhol. Azaz ha mindenáron kivonnánk a képletből a fuckboyokat, akkor is erős többségben maradnának a szingli férfiak a nőkhöz képest.

Még a férfitöbblet sem magyarázza ezt a durva eltérést hiszen az nem több hivatalosan 5-6%-nál

Vagy a hivatalos statisztika hazudik a férfitöbblet mértékéről, vagy ami valószínűbb, a női hipergámia torzítja el az arányokat

júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
42%
Nem kellenek a nőknek; sok sikertelen igyekezetük volt már; rájöttek, hogy a nők többségének csak a manika a fontos.
júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
41%
Alig ismerek szingli férfiakat. Pedig nem vezérigazgatók között dolgozom, mégis kb 25-30 felett mindenkinek van nője. Úgyhogy nem tudom, mit jelent az “ilyen sok”, mondjuk lehet, hogy péntek/szombat este egy szórakozóhelyen többségében lesznek a szingli férfiak, tekintve, hogy elsősorban ők választják haverokkal ezt a szórakozási formát, hogy be tudjanak csajozni, és kevesebben lesznek azok, akik csak lemennek a zene, buli miatt, de amúgy van párjuk. De ezt leszámítva nem tudom, hol ez a rengeteg szingli férfi.
júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
50%

"De ezt leszámítva nem tudom, hol ez a rengeteg szingli férfi."

Ha látássérült vagy nem jársz emberek közé akkor simán elhiszem hogy nem látsz szingli férfiakat.

Én viszont szingli nőket nem látok pedig nem vagyok vaksi, és ismerek jópár nőt. A férfiak között elég gyakran találok olyat akinek abszolút nincs párja, és az sem ritka hogy sosem volt még neki.

Nők között legfeljebb akkor találok ha az illető homo- vagy aszexuális, vagy súlyosan fogyatékos, bár még ez sem kizaró ok náluk. Vagy ami gyakoribb hogy nem is akarnak semmilyen kapcsolatot mert töléletesen elvannak a tinderrel vagy a szeretői viszonyukban

júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
26%
37# Gondolom onnan látsz ennyi ilyet, mert hasonló a hasonlóval haverkodik, a normális emberek egymással, a szorongó szociális analfabéták meg szintén. Így nem csoda, ha azt látod, hogy senkinek nincs párja és nem is volt soha. Szerintem neked kéne kicsit tágítani az ismerősi körödet, és nem a Magyar WoW Rajongói Klub találkozóiból kiindulni.
júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
36%

"Másrészt eljutottunk egy olyan helyzetbe, hogy nagyon sok nő inkább van egyedül, mert szarabb az élete egy kapcsolatban, mintha csak magáról kell gondoskodnia."


Na ilyen kijelentést valószínű nem egy 20-on éves szöszi tündérvirág tesz....


Sokkal inkább valami 50+ os nő, aki már kb semmit nem tud nyújtani.


Gáz az, hogy még csak nem is emlékszik, amikor fiatal volt? Vagy már akkor se volt egy instamaca....

júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
85%
Én 30 évesen is így gondolom, bár tudom, itt már az is öregnek számít
júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!