Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha egy 25 éves nagyon csinos vonzó nő 7 éve nem találja a társát és csak barmokat fog ki?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves barátnőm. A lány tényleg a 10/10. utcán mindenki még a nők is megnézik. Mindenki fel akarja szedni.. még a fogorvos is a rendelőben. Mégis 7 év alatt 3 hónapnál tovább nem húzta egy kapcsolata sem. Kb. egy évben háromszor zokog a vállamon mert úgy bántak vele a férfiak (főleg megcsalás de ghostingolás is jelen van)
júl. 2. 08:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

> Kb. egy évben háromszor zokog a vállamon


> Nagyon jól elvan egyedül


Choose one

júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21. Attól még hogy jól el van egyedül vannak érzései és összetörhetik a szívét
júl. 2. 14:23
 23/28 anonim ***** válasza:

De ha elvan egyedül, akkor meg minek pedálozik, hogy összetörjék a szívét?


Amúgy majd talál valakit úgyis.

júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%

Ja, gondolom tele van neki a friendzone.....



40F incel

júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átlátszó ez az egyes szám 3. személyű írásmód. Senki nem rugózik ennyit azon, hogy egy barátjának miért nem jön össze semmi.
júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

- a csinosság nem elég egy jó kapcsolathoz, max. akkor, ha vmi hótt felszínes pasival jön össze... személyisége milyen? értelmes? jó beszélgetőtársaság? nem ragacskodós / betegesen féltékeny? stb.

- mi alapján válogat férfit? (mert ha csak külső alapján és csak ilyen első látásra is fuckboy pasikat, ott a titok nyitja)

- nincsenek olyan komplexusai, ami miatt tudat alatt választ seggfejeket? (pl. elhagyta őket az apja, alig van vele kapcsolata és tudat alatt őt keresi a párkapcsolatban... vagy önbecsüléshiány miatt leuraló típusokat)

júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek a pasi és/vagy nem túl vonzó női kommentelők nem értik a helyzetet. Mint írtam én is jó nő vagyok és az egy dolog, hogy jól érzem magam egyedül, de mikor szinglilétem alatt is bepróbálkozik havi szinten 3 jó pasi, akkor nyilván nem fogom őket elzavarni :D Ezért van az, hogy én is sokáig párhetente mással randizgattam, mert mindig akadt esélyes jelentkező, csak aztán gyakran kiderült pár hét után, hogy nem illenénk össze. Egy pasi azért nem érti ezt, mert náluk nem kezdeményeznek folyamatosan jó nők. Ők sem offolnák ki őket.
júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
El van szallva magatol es semmit nem rak a kapcsolatba mellette idegesito is.
júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!