Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, volt valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt valaha olyan pasitok, aki külsőrr abszolút férfias volt, de kicsit lányos volt a szexualitása?

Figyelt kérdés
Az ilyen pasi mindenképp taszító nektek, lányok?

tegnapelőtt 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Mit jelent hogy lányos szexualitás?

Azt akarja hogy én dugjam meg őt?

Felejtős

tegnapelőtt 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lanyos ha gyenged erzelmes szeretkezni szeret esetleg tantra szex ?

Mert nekem pont ettol lenne ferfias h kontrollani tudja a vagyait es osszehangolni velem.

tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel, hogy mit jelent a "lányos" szexualitás. Volt egy pasim, aki nagyon rá volt függve a popsiszexre, és abban is simán benne volt, hogy én ujjazzam meg az ő fenekét, miközben amúgy egy kifejezetten férfias, jóképű, edzett-izmos magas pasi volt. Az önmagában nem zavart volna, hogy esetleg nyitott ezekre, az viszont határozottan zavart, hogy kb havonta kellett vele veszekednem, hogy én márpedig nem vagyok hajlandó popóban tolni.

Amúgy ha a "lányos szexualitás" alatt a beöltözősdit meg társait értjük, akkor az szintén nem lenne számomra túl vonzó.

tegnapelőtt 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Inkább olyan volt, aki külsőre nem volt az az echte macsó, de kiállásra meg az ágyban nagyon férfias volt.
tegnapelőtt 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Aki engem lepontozott, utánam meg a 2#est fel,az még nem gyakorizott eleget xd a nyakam rá, hogy nem a romantikus lelkizest jelenti a lányos szexualitás
tegnapelőtt 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt. Mire gondolsz?? Nem hiszem, hogy bejönne.
tegnapelőtt 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt igen, az ágyban szubmasszív volt. Az volt a gond, hogy én is, így hamar elváltak útjaink.
tegnapelőtt 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!