Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért csak heti 1-2 kedvelést kapok tinderen? (Tinder profil a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

[link]


Jó, rendben, vékony vagyok, de ilyen a testalkatom és nagyon adok a minőségi étkezésre. Erősnek erős vagyok, igy ez engem nem zavar, tömegnövelőt stb nem fogok szedni.

A fejem is eléggé "különleges" ez tény és való, de legalább nem vagyok kisminkelve.

Mindig szép és okos barátnőim voltak, nem volt gondom sose azzal, hogy legyen valamiféle kapcsolatom. De ez a netes társkeresés nagyon nagyon nem megy. Hol rontom el? Mi a baj velem?


Személyesen nem nagyon tudok ismerkedni mert a város szélén élek(nincs szomszédom se), a volt baráti társaságom nem jár már szórakozóhelyekre, bár itt Egerben nem is nagyon van hova, a munkám pedig a lakóhelyemhez kötött.


Az incel dumákat, a személyeskedést, sértegetést stb kérem kerüljétek.



#profil #népszerűség #Tinder #ilyenjóhumorral
jún. 29. 20:50
 1/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
66%

Vki pls help, hogy lehet megnézni a profilját? Öreg vagyok én mán ehhez...


Amúgy kérdező, fogalmam nincs miért kapsz csak annyit. Talán egyre válogatósabbak ott a férfiak.

jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elszomoritani, de én is férfi vagyok és nem férfiakat keresek Tinderen. :D Azért nem mutatta a profilom mert te is férfi vagy. :D Akkor nem mutatja.
jún. 29. 21:09
 3/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Jaaa, akkor a heti 1-2 nem olyan kevés XD Mindenhol férfi többlet van
jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Egerben ezzel kva jó vagy! Környékbeli vagyok, nő, Badoot használtam ugyan huzamosabb ideig, de a Tinder sem másabb, ezek az appok Bp. és környékén működnek. A vidék halott. Offline és online is. CSOK és társai miatt családok és romák vannak csak, meg persze idősek.
jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem túl megnyugtató amit irtok. Mert matchem csak havi 1 ha van és azokból se lesz semmi általában mert nem igazán találom a közös hangot a párjaimmal.


Nyilván vidéken nehezebb a dolga az embernek mert kevesebb az ember, de ez oda-vissza hat, magyarul a másik nemnek is ugyan úgy rosszabbak az esélyei az "ideál" megtalálására. Azaz kényszer helyzetben van, muszáj kicsit leadni az igényekből.

jún. 29. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, fel is adhatja, aztán eltereli a figyelmét a témáról munkával, hobbival, sporttal, kutyával, macskával stb.
jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6: Igazából most is van egy nő akivel szexelek, szóval nem kanos vagyok és kapcsolatra se vágyom igazán, egyszerűen csak ismerkednék különösebb cél nélkül.... Volt idő amikor "új barátokra" volt állitva az érdeklődésem, hátha akkor kevésbé ragadnak le a kinézetemen a nők, de úgy se volt több sikerem. :D
jún. 29. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg 100%, hogy soha egy találatot sem kapnék. Ilyen helyekre nem is merek regisztrálni.
tegnapelőtt 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!