Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves vagyok, lassan 21 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, lassan 21 és még nem voltam senkivel párkapcsolatban. Ciki ez, vagy nyugodtan vállaljam fel? Nő vagyok egyébként.

Figyelt kérdés
Azt kell tudni rólam, hogy eléggé plátói szerelmes típus vagyok és azzal megy el az életem, hogy rossz emberekbe szeretek bele. Nagyon gáz, hogy még nem volt párkapcsolatom. Álagosan nézek ki, tehát csúnya sem vagyok, de valahogy elkerültek a randizások sajnos.
jún. 29. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Miért lenne ciki? Ha valaki kérdezi, vagy valamiért beszélni kell erről nyugodtan mondd el nekik, hogy mi a helyzet. Neked kell irányítani a saját életed és a döntéseid, nem másoknak. Amúgy meg piszkosul fiatal vagy, ne aggódj ilyen téma miatt!

jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, kedves kérdező, 20 éves vagyok, nemsokára 21 és még nem volt párkapcsolatom. Időbe telt, de sikerült elfogadnom a helyzetet, és megtanultam kapcsolat nélkül boldog lenni. Úgy vagyok vele, majd jön, ha jönnie kell, és neked is ezt a hozzáállást javaslom, mert működik. :D És ne érezd gáznak. Annak, aki igazán szeretni fog téged, ez ugyan nem fog számítani. :)
jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Akkor rusnya vagy, vagy a kutyával sem találkozol. Vagy kamu
jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Hagyadd már minden nőre rámásznak, szerintem te nem is akartál eddig
jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu amit írtam? Sajmos ebben a helyzetben vagyok.


Igen, volt olyan aki bepróbálkozott, de nem voltam beléjük szerelmes illetve csak testi kapcsolatot akartak volna egyből.

Most volt egy srác, akivel beszélgettem, és ő kedves volt, de tényleg lehet, hogy miattam van és én nem állok készen egy kapcsolatra 14-es.


De köszönöm azoknak, akik bíztató szavakat mondanak, mert tényleg jól esik.

12-esnek is köszönöm a válaszát, jó tudni, hogy vannak rajtam kívül ilyen helyzetben lévő fiatalok.

jún. 29. 22:22
 16/16 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs benne

Egyébként pedig, nem kell mindenről beszámolni a másiknak.


Ha tetszel neki kívül belül akkor semmi más nem érdekli majd.


De nem fog házhoz menni.

jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!