Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mennek tönkre mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mennek tönkre mostanában fél egy év múlva a kapcsolatok, mert a vonzalmon, külsőn alapulnak?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy szinte csak a vonzalmra alapoznak a párok... jó csaj/pesi...legyen a barátnőm/pasim, közben nem ismerik meg az illető lányt/pasit és lehet össze sem illenek de nem baj jól néz ki ,van vonzalom ez a lényeg.

Pedig a vonzalom, külső fontos de önmagában édes kevés egy hosszú kapcsolathoz..


jún. 28. 14:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20. köszönöm ....
jún. 28. 15:20
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok mindenkinek nincs ön-emberismeretbe és nemcsak egykonnyem szakítanak hanem olyanok is vannak akik benne maradnak nagyon rossz kapcsolatokban. Sok minden okozza, de főleg olyasmi mint az egyik generáció rosszabb mint a másik, nincs normális minta, vagy hiába van akkor sem követi.
jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%
Itt nem az volt a kérdés, hogy kell-e a vonzalom, hanem inkább az, ha vonzalom van, miért mennek szét az emberek. Szerintem pont, ahogy már írták előttem is, ha vonzó a másik, az első randi után már azt mondják, ők együtt vannak, felvállalják rögtön a kapcsolatot, úgymond nem is ismerkedtek még meg igazán, de már posztolni kell mindenhol, jaj van párom. Itt csúszik el a dolog szerintem is.
jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem értek ezzel egyett, csùnya emberhez is lehet vonzòdni, ennek nincs köze a külsőhöz. Környezetemben egyébként nem tapasztalok ilyet, amit írsz, hogy fél évig maradnak együtt és ennyi, nyílván van bőven, de nem kellene ennyire általánosítani.
jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem lehet nem foglalkozni a külsővel. Igenis mindenkinek vannak preferenciái, mindenki szereti a szépet - még ha nem is mindenkinek ugyanaz a szép. Persze egy megnyerő személyiség tud dobni a külsőn is, én is randiztam olyan sráccal, aki nem igazán volt az esetem, aztán pár órával a randi kezdete után már remegtem azért, hogy megcsókoljon, annyira vonzott.

A probléma az, hogy ha valaki csak külsőre vonz, a személyisége meg olyan, amilyen, az elillan, jön egy másik feszes segg, egy másik kidolgozott felsőtest. Ha csak a szexi test és a szexuális vonzalom van, az nem elég, mert ilyen ingerek mindig szembejönnek.

jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Azért mennek tönkre, mert KIZÁRÓLAG a külsőségeken vagy megalkuváson alapulnak. Tehát, ha legalább az egyik fél nem szerelmes és nem nézi egyikőjük sem a belső értékeket vagy hogy hogy mi a másik értékrendje, hogy gondolkodik, akkor hogy a bánatba lenne kapcsolat belőle?


Egy csomó ember amúgy nem is gondolkodik kapcsolatokban, csak úsznak az árral, aztán hirtelen megy a koppanás, hogy jaj mit láttam én ő benne egyáltalán? Mármint értem, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, de legalább akkor legyél szerelmes vagy valami, ne azon múljon már, hogy nem tudod kinyitni a szádat, mert neked derogál alap dolgokat tisztázni.

jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem kétféle ember van, aki olyan mint az #1 válaszoló, és aki olyan mint a kérdező.


Az #1 válaszolónak totál mindegy milyen a másik belső értéke, csak a külső legyen rendben.


A kérdezőnek meg nem olyan fontos a külső, pl nem kell vonzó legyen, nem kell jó alakja legyen, lehet 5-20 kg plusz, de ezt ne mossátok össze az ápolatlansággal.


A probléma. Az #1 válaszoló a rendszer részét képezi, ő az aki forgatja a rendszert, külsőre bejön neki, dugnak 1-2 hónap, év után megismeri az egyén benső jellemét, és eltűnik a vonszolom, szakít, megy keresni újabb egyént aki külsőre bejön neki, aztán megint 1-2 hónap, 1-2 év után megunja, mert bensőre nem az igazi ő sem....az #1 válaszolóhoz hasonló egyének működtetik a rendszert, hogy a többi hozzáhasonlónak is jusson egyén.


A kérdezőhőz hasonló emberek pedig pont a rendszert, a dinamikát állítják meg, racionálisan, objektívan szemlélik a tényt, a tudatot, hogy a külső egy eléggé gyenge és elenyésző fizikai lét, ami idővel változik, formálódik, a feszes bőr idővel megereszkedett lesz, a dús haj idővel ritkulni, fakulni, őszülni fog, szóval a kérdező ezt tudja, és ezáltal nem számít neki annyira a külső, mert minden bizonnyal olyan szellemi szinten van, hogy egy egyént nem a külseje, hanem a belső tulajdonságai által jellemez/ismer meg.


Hosszútávon, ahogy a legendák is fennmaradtak, nem a külső fog nyerni, az elenyészik, egy rege, mese, vagy történelmi személy legendája, története, élete sem arról szólt, hogy milyen jóképű, izmos férfi volt, vagy, hogy milyen nagy melle, szép babaarca, feszes kerek segge volt.


Szóval szerintem, hogy az ember maradandót tudjon alkotni, hogy a neve és a szelleme hosszútávon fennmaradjon, azok a benső tulajdonosok, a jóság, megértés, tiszteletet, szeretet, és majd a gyerekek, unokák, déd/ükunokák majd továbbadják a történeteket, hogy a kérdező milyen jó ember volt és mennyire tudott szeretni és milyen dolgokat adott át a gyerekeinek, akik továbbadták a saját gyerekeinek....és megy majd ez így míg világ a világ.


Nagyon sok elfeledett személy van így, akiket elfeledtek, mert nem volt olyan maradandó a létezésük, hogy beszéljenek róla, hogy pelálózzanak vele, a végén marad egy fejfa, egy elgazosodott sírhej, meg pár db csont.

jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Extrém nagyok lettek az elvárások: a médiában mindenütt azt kapjuk, hogy legyél sikeres, utazz sokat, mindig mosolyogj és buliból buliba járj, legyél tökéletes, legyen sok pénzed, legyen tökéletes a tested, stb. Emellett az ágyban legyél qrva jó, ha férfi vagy, ha nő. Irreális elvárásokat táplálunk magunkkal és a másikkal szemben is.
jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

"Nyilván nem kell olyannal összejönni, aki taszít"



Nekunk sajnos csak ez jut.



"egy rege, mese, vagy történelmi személy legendája, története, élete sem arról szólt, hogy milyen jóképű, izmos férfi volt, vagy, hogy milyen nagy melle, szép babaarca, feszes kerek segge volt"



Toldi Miklos???



40F incel

jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
33%
Mindent nem találhatsz meg egy emberben, amit szeretnél, ez az igazság!
jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!