Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik tökéletesen tisztában vannak vele hogy jó nők, többet is várnak el?

Figyelt kérdés

Nem először futottam bele olyan nőbe, aki ugyanúgy, elvált 2 gyerekes nőként is elvárja hogy dolgoznia ne kelljen, illetve minden úgy legyen ahogy ő akarja. 28 éves, szép, kelet-európai csaj. Elmondása szerint neki nem nagyon kellett dolgozni a exférje mellett, maximum unalomból. Ezt most is elvárja. Autó alap, hogy legyen. Nem kell neki full luxus, de a férfi a pénzkereső, családfenntartó. Tudja magáról hogy trófeafeleség, 2 gyerekkel is elvárhat bármit, mert ahogy mondta, sosem jelentett gondot senkinek hogy gyerekei vannak (csalta a férjét). Neki a csoki+virág az nem ajándék kategória. 😀 (ezen kifeszültem) Az ajándék az az iPhone tizenakárhány, ékszer, stb. Dolgozni csak hobbiból kelljen neki, ne a megélhetésért. Autóval legyen hordva mindenhova. Cserébe adna ugye 2 gyereket 2 apától meg ugye magát. Szépnek szép, ukrán csaj, de szerintem kissé nem reális ennyit elvárnia.


28F / 28N


jún. 28. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne ukránnal akarj lenni, csak ugródeszka kell nekik az uniós állampolgársághoz. Egyik se tervezi itt leélni az életét.
jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy többet várnak el. Mondjuk, egyetemet végzett, sportoló, nyelveket beszélő férfiként te is hasonló nőt szeretnél, nem kukorica földön dolgozót, aki még életében nem hagyta el a falut és kilóg a kapanyél a szájából. Nem?
jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Értelemszerűen nem minden nő ilyen aki jól néz ki.

Soha nem adnék akkora hatalmat egy férfi kezébe, hogy tőle függjek anyagilag.

Ha van egy párom aki jól keres és meglep ezzel azzal persze jól esik, imponál és örülök neki de, hogy tőle függjek...hát köszönöm nem.

jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy többet vár el, de hogy mennyire jogos. Na, most én ennyire extra lennék se akarnék másoktól függeni, mert ugyanakkor a pénz az úr, mikor teszem azt az Aldiban vagy. Ott nem sokra mész, hogy szép vagy. Aztán akkor meg az ember kiszolgáltatott. Egyébként én ukránnal nem kezdenék. :D
jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Magasak az elvárásaim de nem ilyen téren, gyerekeim sincsenek. Pont hogy nekem alap hogy dolgozok, ebbe a férfi nem szólhat bele. Van is párom, udvarolnak is épp elegen.
jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Ostoba általánosítás.
jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
En nem vartam el tobbet, csak megkaptam.
jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárki elvárhat bármit, a kérdés, hogy talál-e hozzá partnert.
jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Mi a pcsáért ne várja el, ha megkaphatja? Csak mert te nem tudod ezt neki nyújtani, attól még nem vele van a baj😃
jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Ezt ma már egy 250 kilós tankarcú hárpia is elvárja, szóval jobb nőknél egyáltalán nem meglepő elvárás.
jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!