Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan srácok, akik...

Vannak itt olyan srácok, akik tökéletesen beérik az ábrándozással, álmodozással, mert tisztában vannak az esélytelenséggel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem értem be. Ezért költöztem külföldre. A lányok is másabbak. ^^,
2014. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Tehát akik hülyék? Biztosan vannak páran. De a legtöbbje ezen túllép, és megvalósítja őket.
2014. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aha
2014. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, beérem az ábrándokkal, mert nem akarok valódi kapcsolatot, szóval a valódi nőknek, ha érdekelném is őket sem lenne esélyük, amivel én tisztában is vagyok.
2014. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2: Én is külföldre szeretnék menni, lehetőleg minél előbb.
2014. nov. 1. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érem be, de elérni se tudom, amit szeretnék. Ezt hívják patthelyzetnek.
2014. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kisboltos ***** válasza:

Kényelmes egy helyzet ez, mert sosincs csalódás.

Most is bánom már, hogy belementem, pedig már az elején tudtam, hogy nem lesz ebből se semmi.

De nem nevezném esélytelenségnek, csak én más vagyok. Túl őszinte ember vagyok, túl sokat adok, és szerintem ez sokakat megrémít. Ami a szívemen, az a számon.

Hát ez van:)

2014. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kényelemes helyzet?...Hülyék?...

B@sszátok meg ti idealisták de komolyan...lassan 7-8 éve próbálkozom minden egyes rohadt nap és semmi eredménye nem volt. Kimászni ebből? Változtatni? Mintha nem próbáltuk volna...szerintetek ennyire töketlenek vagyunk? Nem, nem hiszem én legalábbis nem...

Az igazság az, hogy az élet ezen a kis sz@rg0lyón amit Földnek hívunk igazságtalan és nem fair...EZ AZ IGAZSÁG.

Tessék beletörődni vagy öngyilkosnak lenni...sajnos ez a 2 út van.

Köszöntem...

2014. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármiről, bárkiről, bármit el tudok képzelni, ábrándozni, álmodozni. Szívesen szoktam képzeletben kalandozni, mivel a befektetett energia általában sosem térül meg, ha éppen a naivitásomnak köszönhetően hiszek a "tenni is kell érte" tanácsoknak, elveknek. Úgyhogy inkább álmodozok, sokkal kifizetődőbb!
2015. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!