Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél az alacsonyságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az alacsonyságot (169cm) csak a pénz tudja semlegesíteni?

Figyelt kérdés
jún. 27. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Nálam az sem.
jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Engem speciel nem zavar, ha valaki olyan magas, mint én. Anyagilag 450 netto felett bármi jó, sőt egy gazdag emberrel nem sok mindent tudnék kezdeni a nagy különbség miatt. Na de a jellem. A magabiztos, határozott, érett személyiség vonzz. Ha valaki komplexusos, hebeg, habog, vagy agresszív, az akkor is kuka, ha magas és gazdag.
jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Sokan kompenzálják kigyúrtabb testtel, vagy jó dumával, szexuális kisugárzással.

De egyébként a lányok többsége vagy legalább a fele szerintem ennél alacsonyabb, szóval nincs veszve semmi.

jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, téged az égvilágon semmi nem tud semlegesíteni.

Azt kéne valahogy megtanulnod, hogy saját magadat hogyan tudnád semlegesíteni. Az első tipp, hogy szokj le a gyakorizásról és helyette csinálj valami értelmeset.

jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Vagy a nagy f*sz vagy a jó autó!
jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Persze, a jellem... 😂🤦
jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Én elég kigyúrt vagyok, versenyeztem pár évet jó eredményekkel, 171 cm magasságommal nincs bajom a csajozásban.
jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell gazdag pasi! Elég ha átlagot 500 ezer megkeresi budapesten. 170 magassággal sincs baj.
jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Mit csinálsz, ráálsz a köteg pénzre?
jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudja semlegesíteni. A fizikia vonzalom hiányát SEMMI nem semlegesíti. Maximum barátok, haverok, ismerősök lesztek a nővel, ha nincs sezxuális vonzalom.

Márpedig az jórészt a külső adottságokból származik, ez az elsődleges.

Másodsorban a passzoló szemlyiség és hasonló gondolkodásmód, mennyire tudtok egymással jól kommunikálni. De ha az első nincs meg a több már nem számít.

A pénzzel való "csajozás" is valójában a külsőségekről szól. Attól még, hogy van 100 millió a számládon nem leszel hirtelen vonzóbb. De ha megvan a LÁTSZATA a 100 milliónak, az már más tészta. De hidd el, a pénz nem fog tényleges vonzalmat okozni, nem TE fogsz kelleni, hanem az a vélhetően kényelmes, esetleg luxus életmód amelyet a pénz biztosítani tud. Némelyik nő vevő erre, némelyik nem.

jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!