Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csinos, 36 éves elvált anyuka vagyok, egy gyerekkel.

Egzisztenciám rendben van. Saját lakásom van.


Viszont szinte lehetetlen normális férfit találni. Tudnátok segíteni? Köszönöm!


jún. 24. 21:37
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
Mindenhova csak ezt tudod írni?
jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, én hasonló helyzetben vagyok mint te, csak férfiként. (Pest megye)

Netes társkeresők tele hülyékkel, meg akik azt sem tudják mit akarnak vagy keresnek. A gyakorin régebben lehetett ismerkedni, de ahogy te is tapasztalod, a színvonal a béka segge alá esett...

Én már utolsó lehetőségként Kánya Kata társkeresőjét fogom kipróbálni. Rohadt drága, de talán megér annyit hogy legyen egy normális társunk.

jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A fizetos tarskeresokre kevesebb kreten regisztral, mert fizetni mar nem akarnak par beszolasert. Az egyik legjobb szuro.
jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stílussal sehol...

Bocs, de jobb egy szabad nő.

jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

"csinos" honnan veszed, hogy csinos vagy, ja igen, barátaid, ismerőseid, utcán látod a tekinteteket, a barátok, család mindig csinosnak fognak látni, utcán minden férfi megnéz minden nőt.

"elvált anyuka" vajon mi vezetett oda, hogy elvált vagy, félrement az urad, kevés voltál a szexben vagy érzelemben, vagy te dugtál félre, gyanús vagy.

"gyerekkel" sajnos a gyerek miden bizonnyal a szemed fénye, de legyünk őszinték, ki az a hülye aki majd más gyerekét fogja nevelni, senki, max én 10 év múlva.

"egzisztencia" nézőpont kérdése, nekem az egzisztencia luxus lakás, luxus autó, délen nyaraló, havi 2-5 millás fizetés.

"saját lakásom van" ez miden bizonnyal egy garzon, vagy vidéken egy ház, esetleg egy panel, szóval ez igazából semmi.

"lehetetlen normális férfit találni" az összes közül ez a legnagyobb probléma, eddig, hogy nem találtál, vagy eddig mire ment el az időd, vannak normális pasik, csak neked azok nem jönnek be, mivel gyereked van, neked fontos, hogy a pasi gazdag legyen, hogy a szemed fényét biztos anyagi háttérrel tudjátok támogatni, és biztos fontos számodra, hogy a pasi elfogadja, hogy örök második lesz, mert itt felborul a normális szülői séma, hogy gyerekünk, itt csak a te gyereked van, aki neked mindig, minden esetben az első lesz, és kevés olyan pasi van aki gazdag, jómódú és megelégszik a 2. hellyel.

"segíteni" miért kellene segítenem, én nem segítek senkin, mert nekem sem segít senki sem.


Nos, remélem az egész válaszomból érteni fogod, hogy szarkazmus, irónia, túlzás, költői szabadság.


De mégis mit jelent nálad a normális pasi? Legyen magas, jóképű, izmos, vonzó, jóillatú, kedves, hűséges, kicsit rosszfiú, szerethető, adjon erős érzelmes érzelmeket, szeretetet, legyen megfelelő anyagi háttere, legyen saját lakása, legyen saját autója, legye minimum egy diplomája?


Sokszor olvasom itt az anyukák kérdéseit, de valahogy nekem az jön le, hogy olyan masszív és kemény elvárásokat akarnak, amit konkrétan Isten sem tudna teljesíteni. És nem alázásból írtam semmit most, csak némileg szarkasztikusan próbáltam megfogalmazni azt, hogy az állami csok miatt pl rengeteg férfi és nő egybekelt, ugye a pénz, a pénz nagyon betudja tekerni az embereket, nagyon erős hatása van a pénznek, főleg ha egy közös cél is társul mellé, csináljunk gyereket, jah, csináljunk, ad az állam pénzt, jaja, csináljuk csináljuk, megcsinálták, de a két személy szellemi szinte úgy üti egymást mint Eddie Hall ütése az ellenfelére, ebből adódik, hogy elválnak, ebből adódik, hogy a nő, kb egy faék egyszerűségű egy egy faék egyszerűségű szellemi szinttel rendelkező férfitől, aki már a férje, tehát ettől akart családot, miközben a férfi azt sem tudja, hogy mi fán terem a hűség, felelős gyermeknevelés, kitartás, hogy a gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem brutális 180%-os odafigyeléssel támogatni, nevelni. Szerintem ez a csok egy totális hülyeség, pénzért gyereket csinálni, nagyszerű életcél.

De eltértem a tárgytól, amúgy jó lenne ha bőven kifejtenéd a dolgokat, mert amit eddig produkáltál az eléggé troll szagú.

jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális vagy, akkor bárhol lehet ismerkedni- közhely, de tényleg így van! Ha viszont süt rólad az "én több vagyok, mint mindenki más", akkor ne is reménykedj, hogy bárki megszólít.
jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15, a tamogatas, az nem jutalompenz, annal sokkal tobbe kerul egy gyerek felnevelese. Mire diplomaja lesz, addigra bekerul 35-40 millioba is. Te se neveltel gyereket, csak a mamahotelben hesszelsz, mert eletkeptelen vagy.
jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!