Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége miért ilyen kupis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért ilyen kupis?

Figyelt kérdés

Szokás szerint, a jelenlévők mindig kivételek, akiknek maximális tisztelet, de...

Lehet, hogy csak én vonzom az ilyen típust, de 30-35 körül én még nem találkoztam olyan nővel, aki magán kívül a környezetére is igényes lenne.

Nem steril, múzeumi rendről van szó, de kupis, koszos lakásokkal szembesültem, ahol ha takarítva is van, az is olyan, hogy csak ott, ahol a papok táncolnak. Nem vagyok kekec, nem a hűtő tetejét nézegetem, de botrány, hogy a mai nők többsége milyen koszos, igénytelen a lakásra/házra ahol él. Minden kiesik a kézből ott ahol van, ruhák szana-szét, csomagolások, félig megrágott szeletek, amiket ha kidobok, akkor keresztre vagyok feszítve, ha meg hagyom állni, akkor konkrétan megindul a lakás flórája-faunája a biodiverzitás nevében.

Eközben meg szépen, igényesen megcsinált körmök, jól belőtt haj, kellemes, de nem túl sok smink...agyvérzés.



jún. 21. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Próbálj meg vidéki lánnyal ismerkedni,ezt Pestikènt mondom, szerintem

(jobban)főznek ,igènyesebbek a környezetükre , takarítás stb..

Több eséllyel főznek meg egy húslevest meg valami bonyolultabb sütit összeraknak

jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem sminkelek, műköröm, frizura sincs, de takarítok rendszeresen. Mindennek megvan a helye, ahova legkésőbb este vissza is kerül. Pillanatnyilag van egy székem, amit kupisnak mondhatnál, mert ott tartom a másnapi ruháimat kikészítve. Plusz mindenféle a cicák játékai. Azt hiába pakolnám el. Kaja nincs kint hagyva, már csak a macsekok miatt sem.

Kicsi a hűtőm, így a teteje rendben, na de a szekrények. Alacsony vagyok, székről is alig érem fel. Szóval azt tényleg ne nézegesse senki.

jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenfelé*
jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Miért csak a nőknek kell takarítani? Akik abban az ingatlanban élnek, ami kupis ott mindenki felelőssége a rend! Ezt el kéne felejteni már, hogy a nő dolga a főzés, mosás, takarítás, emellett gyerek nevelés, munkábajárás, férfi szexuális kiszolgálása, csakis a hím örömére! Még a nő takarít munka után, szabadidejében, addig az alfahímek nézik a tv-t, lazulnak a haverokkal, hobbyznak. Az még nem jutott eszedbe igaz, hogy segíts a nőnek, hamár dugod? Vagy lehet hogy csak a kinézet alapján választasz, kívül szép minden....
jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: ki mondta, hogy a nőnek kell takarítani? Én takarítok és pakolok/pakoltam minden kapcsolatomban és biztos én fogok ki csak ilyen lányokat, de napokig gyűlik a sinsay, about you, shein rendelés, szétdobálva, címkék letépve, szétdobva, chipses zacskók bontva, megszikkadva, de ne nyúljak hozzá, mert akkor soha nincs meg semmi. Szóval takarításnál - amit én csinálok - konkrétan ugyanúgy, ugyanoda vissza kell tennem mindent, mert “majd elrakom/majd megeszem”, ami utána nem történik meg, ha meg 1-2 újabb hét után megunom és kidobom/kimosom/behajtogatom a dolgokat helyekre, akkor kiakadás van.
jún. 22. 09:02
 6/11 A kérdező kommentje:
És én főzök, én csinálom a házimunkát, mert én vállalkozó vagyok és otthonról dolgozom, ami az első 1-2 hónapban wow, meg menő, meg tiszteletben van tartva, aztán ugyanúgy, ugyanazt megkapom, mint a gyes-es kismamák, hogy “de hát otthon vagy, csináld meg”. :) Szóval szerintem maradj csendben legközelebb, mielőtt a saját frusztrációid kiöntöd rám, elnyomott, szubmissziv, traumakötésben élő nőtársaid nevében önkényesen.
jún. 22. 09:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány nőről vontad ezt le? Csak mert ez a korosztály vagyok és nálam is mindig rend van, barátnőim lakásán se tapasztaltam ezt.

Ellenben amit barátnőm kiadott lakást egy fiúnak, fél év alatt úgy leamortizálta hogy csak pislogtam.

jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak kis hazánkban él kb. 5 millió nő. Akkor a többség legyen 2,6 millió. És mindegyiknél jártál már, hogy feltérképezd a rendetlenségüket. Értem.
jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a rendet,nem bírom elviselni ha valami nincs a helyén😀A párom,pont emiatt vált el az exetol,csak O pakolt el munka után,ha a nő volt otthon csak telozott...sok az igénytelen nő,mondom ezt nő létemre.
jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te biztos tökéletes vagy.
jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!