Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőleg egy ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőleg egy ilyen lányt szeretnék magam mellé, akkor mennyire magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

[link]

Alkatilag és arc tekintetében is.


Értelemszerűen az 1-es az alacsony elvárás, akinek minden mindegy, a 10-es pedig olyan magas, hogy soha nem fog ilyet találni maga mellé.


jún. 13. 22:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Ezen a csajon van fölösleg ezt kár tagadni. De mint írtam ez alapvetően, főleg ilyen szintű fölösleg megléte abszolút nem gond, DE ahhoz képest az, hogy mennyire sztárnak hiszi magát. Tehát viszonyítási ponttől függ a mibenléte. Egy átlagos, normális, "szomszédlány" típusnak tökéletes, viszont így hogy ennyire tolja magát és a "szépségét" a neten, abszolút nem jó csaj. Remélem így érthető...
jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy nézel ki. Egyébként ez a lány se nem szép, se nem jól öltözött, se nem elegáns és el is van hízva. Persze, nyilván a sok kiéhezett igénytelen pasi csorgatni fogja a nyálát, hiszen mindenét kiteszi közszemlére.
jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
40%
El is van hízva😅😅😅.
jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
18-19-20, ezen a lányon böven van felesleg. Ami nem is lenne probléma, nem mindenkinek a piszkafák tetszenek. Csak amit szeretne mutatni magából, ahogy prezentálja magát, az egyáltalán nincs összhangban azzal, ahogy kinéz. Ordít a képeiröl, hogy nézzétek milyen jó csaj vagyok, kirakok mindent (ami bármelyik másik lánynak is van, két mell meg egy fenék), csorgassátok a nyálatokat stb. Csak nincs mire. Ez a lány még életében nem sportolt, semmi alakja nincs, az arca és a haja is tucat, semmi egyéniség. A képeit nézve azon gondolkodtam, hogy most mit kell rajta nézni, milyen teljesítményt nyújt, amivel kiemelkedik ahhoz, hogy meg kelljen nézni az oldalát. Ez a baj vele, nem pedig az, hogy kicsit nagyobb darab.
jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
24 jár a pofád xaros fotelharcos tespedo fing
jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
24 🤣 eszem megáll az ilyeneken.
jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%

És csodálkozunk, miért van annyi testképzavaros, anorexiás nő, mikor még őt is "dagadtnak" aposztrofáljátok.

Azért én rátok is kíváncsi lennék.

jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
A Hölgy magasan átlag feletti. Gyönyörű, alkatra tökéletesen szép, arcra is gyönyörű. Sajnos a belső tulajdonságainak nem néztem utána. :D Jómagam sosem voltam olyan helyzetben, hogy egy Hozzá hasonló kaliberű hölgy akár csak visszaírt volna, nem hogy randevú vagy párkapcsolat. :D 10/10 ez aligha kérdés nekem.
jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26%
nincs esélyed ilyen nőre kérdező!
jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!