Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőleg egy ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőleg egy ilyen lányt szeretnék magam mellé, akkor mennyire magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

[link]

Alkatilag és arc tekintetében is.


Értelemszerűen az 1-es az alacsony elvárás, akinek minden mindegy, a 10-es pedig olyan magas, hogy soha nem fog ilyet találni maga mellé.


jún. 13. 22:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%

Átlagos lány, kissé sonka lábakkal. Ég jobb fodrászhoz néha elmehetne, mert létezik igényesebb hajviselet is, nem csak ez a letöredezett vagy a full mű.

Csomó ilyen nőt látok amúgy itthon is.

jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Instán van, magamutogató képekkel, 10000+ követő, valószínűleg naponta 10-20 új ember ír rá, akikből te ki szeretnél tűnni, miközben másokat kérdezel mennyi esélyed van nála. Kb esélytelen kategória.
jún. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Tucat nő. Akármelyik rác faluban találkozol ilyennel.
jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyértelműen szebb az átlagnál.
jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%
14-es, szerintem meg nem, a korosztályában minden második csaj néz ki legalább így, vagy még jobban, meg nincs rajtuk ennyi háj.
jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
A Te elvárásaid eltörpülnek a kinézett csajod elvárásai mellett.
jún. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Átlagos, talán picit átlag alatti. Agyon van sminkelve, rohadt nagy sztárnak, szpségnek hiszi magát. Tipikus "insta celeb" de inkább wannbe insta celeb csaj. Felejtős az ilyen. Ráadásul ahhoz képest igénytelen, elhízott. Félreértés ne essék, teljes oké ilyen alkattal bármelyik lány, nő, csak ne higgye magáról azt, hogy extrém különleges szépség. De az a baj az ilyen tök átlag, tucat nők is piedesztálra vannak emelve és teljesen normális srácok csorgatják a nyálukat meg simpelnek rájuk, szóva nem csoda ha az egó az egekben.

Lényeg annyi, hogy normál esetben ez egy átlagos nő, simán kellne, hogy legyen esélyed nála átlagos férfiként.

A valóság viszont az, hogy hála az internetes fos világnak, ő királylánynak hiszi magát és esélyt nem ad átlagos srácoknak, csak a top 1% jöhet szóba.

jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
Elég vicces ez az oldal ahol kétnaponta kijön egy "miért csak a 180centi/75kilos férfiak kellenek a nőknek?" kérdés, erre a csajra meg fapofával rámondják hogy "elhízott":D.
jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
38%
#18 engem is ledöbbentett, hogy ha ez a lány kövér, akkor én mi vagyok????
jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem szarkazmusnak szánták, és ezek a válaszok nőktől jöttek. F
jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!