Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy tinderen 20-ból 19 nőt a profilja alapján egy ócska cédának látok?

Figyelt kérdés
Fontos megjegyezni, hogy a tinder leginkább a népszerű profilokat dobálja fel, tehát amit én látok, az a tinder "krémje", nem feltétlenül az átlag felhasználó.

jún. 12. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez normális
Kit érdekel?
Nem, ez nem igazán normális
Nem, ez beteges, kezeltesd magad
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Ne is mondd meg tele van fiatal gyerekes anyukákkal. Én is úgy látom, hogy kb van egy 15% top kategória, aki sosem húzna jobbra (legalábbis nekem nincs annyi önbizalmam, hogy elhigyjem a csodát), masszív 75% olyan, akit instant balra húzok a fentiek miatt (kirívóan igénytelen stílus) és van a nagyon kevés normálisan, jól szituáltan kinéző, de középkategóriás, olyan barátnőnek való réteg (10%? Nem tudok számolni, bocsi).


Csak az arányok érzékeltetése céljából írtam számokat, amúgy fogalmam sincs, nem számoltam meg őket csak ez a megérzésem.


F

jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

A 90%-a tuti kamuprofil.

Kb úgy mint az Ashley Madison sztoriban...kellettek a nők de nem volt annyi, ezért kreáltak kamuprofilokat. Mindegyiken ez megy amúgy.

jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Csak akkor normális, ha te vagy a Hasfelmetsző Jack-ként ismert bűnöző, de ez annyira nem lehetséges, mert ő angol volt, ráadásul meg már meg is halt.
jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

"Legyen kirugdalt, kitagadott, céda,

Csak a szivébe láthassak be néha."

jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 99%-a of-es, és csak követőket akar szerezni, of-re vagy instara, vagy 1-2 újabb kuncsaftot, a maradék 1% meg keresi a jóképű, magas, izmos, gazdag pasit, aki mellett gondtalanul élhet.
jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Amikor társkeresőztem és feltettem magamról teljesen hétköznapi képeket, smink nélkül, akkor a kutyát nem érdekeltem. Aztán lecseréltem a képeket csöcskidobós, agyonsminkelt fotókra és láss csodát, azonnal jöttek a levelek. Tehát erre van igény. Sajnos. Nagyon jó, hogy már hosszú évek óta nem kell ilyenekkel foglalkoznom, mert hánytam tőle.


43/N

jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom #6. Tisztában vagyok vele, különben nem ezeket dobálná fel állandóan. Olyanokat is újra bedob, akiket már korábban balra húztam. Nem túl okos az algoritmus az igényeim felmérésében. Vagy pont ez a trükk? Minél tovább szenvek fent, annál több pénzt csinálok nekik?
jún. 12. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember normális kapcsolatot nem egy ilyen, alkalmi kapcsolatokra optimalizált társkeresőn akar összehozni.
jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Pedig hidd el, létezik! Badoon ismertem meg a párom 8 évvel ezelőtt.

Igaz, hogy irdatlan sok a tahó, a kalandokat kereső házas ember, de elvétve találni még normális embereket. Ugyanúgy, mint ahogy egy szórakozóhelyen, irodában, tömegközlekedési eszközön megfordul mindenféle ember.

jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9.: Elhiszem, hogy lehet találni, de nehezen. Ráadásul a Tinderezés valakit idegileg kikészíthet, mert rövid idő alatt sok visszautasítást kap, főleg felszínes emberektől. Emiatt elhiheti, hogy ő nem elég jó, ami az élőben ismerkedést is megnehezítheti. Jobb élőben ismerkedni.
jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!